“Zupełnie inny świat”
Tatarska Jurta — recenzja

Tatarska Jurta
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Krynki)

Miejsce, w którym można się poczuć jak koczownik na stepie. Wspaniała kultura i cudowna kuchnia. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Ajryszka

Oczywiście, jeśli już jest się w Kruszynianach to trzeba wpaść na obiad do Tatarskiej Jurty.
Wiadomo teraz to jest miejsce tymczasowe i nie powala wystrojem, ale nadrabia jedzeniem.
Must be to Pierekaczewnik, smak niespotykany, inny, delikatnie maślany...świetny. Do tego Kozina po tatarsku i Kartoflaniki. Wszystko danie niecodzienne, inne smaki zdecydowanie świetne. Polecam!! Jak jeszcze będziemy w okolicy to na pewno wrócimy do Jurty..

Dziękujemy, 722bartekm
Zrecenzowano 4 września 2019

Nadszedł długi weekend sierpniowy, jechaliśmy kilkaset km, żeby nacieszyć podniebienia pyszną kuchnią tatarską. Niestety pierwszy szok to skrócenie otwarcia restauracji, a wydawać się by mogło, że w takim czasie raczej będzie wydłużenie otwarcia restauracji, a nie skrócenie. Drugi szok połowy dań z karty nie było i to właśnie tych dla których jechaliśmy. Trzeci szok dania podane w plastikowych naczyniach, co przy ekologicznym zadęciu chyba nie przystoi. Czwarty szok zupa kurkowa niby podobna do tej , którą tu jadłem 5 lat temu tylko smak już nie ten sam. Wiem że był pożar, wiem że wszystko spłonęło ale czy naprawdę trzeba było klimatyczną restaurację zamieniać w bar szybkiej obsługi ? Właściciele chyba postanowili zmienić profil z regionalnego na komercyjny, szkoda.

Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam odwiedzenie tego miejsca choćby dla poznania prawdziwej kuchni tatarskiej, która nam zdecydowanie posmakowała.

1  Dziękujemy, MatKied
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco...bardzo dobre jedzenie, tradycyjna tatarska kuchnia- warto popróbować różnych potraw a jest w czym wybierać... na ostro i na słodko...pyszna kawa i kompot..wszystko swieże i smaczne choc nie w pełni dostępne.Do potraw podawane są sałatki z których nie warto korzystać bo psują smak tradycyjnych tatarskich potraw.No i te plastikowe naczynia,sztućce...mam nadzieje ze wkrótce przejdą do historii....Miła gospodyni,sympatyczna obsługa...

1  Dziękujemy, Bożena Ł

Tatarska Jurta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynki, Województwo podlaskie

Sokółka, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Tatarska Jurta? Podziel się wrażeniami!