“Polecam”

Restauracja Pod Katedrą
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Drohiczyn)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy zaguby i kartacze, wspaniałe, świeże , do tego świeże surówki.
Bardzo duże porcje
Bardzo miła obsługa
Polecam

Dziękujemy, 845beataw

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Niezwykłe miejsce, tak jak niezwykła jest miejscowość w której się znajduje. Smacznie, przyzwoite ceny, przemiła obsługa. Jednak moja konkluzja bardziej dotyczy miejsca niż posiłku. Tam jest po prostu ślicznie, urokliwy kominek, śliczne obrusy i porcelana zdobiąca parapety. Na tarasie nastrojowo i klimatycznie. w takiej scenerii wszystko smakuje dużo lepiej!!!

Dziękujemy, Renata K
Zrecenzowano 31 maja 2019

Ładne miejsce, miła obsługa, a posiłki nierówne. Świeży, smażony szczupak smaczny. Sos do sałaty smakował jak kupny dresing. Bliny z mięsem rozczarowujące, bez charakteru i zalane za dużą ilością tłuszczu. Kawa z ekspresu, porażka ( smak taniej kawy) .

Dziękujemy, Jangcyciang
Zrecenzowano 3 maja 2019

Lokal przypomina wystrojem babciny salon, a jedzenie bardziej domowy obiad niż restauracyjne dania. W menu potrawy regionalne.
Jedliśmy zaguby (25zł) i kartacze (25zł). To był nasz pierwszy raz z zagubami, więc nie mamy skali porównawczej, ale zamówilibyśmy je jeszcze raz czyli były niezłe. Kartacze dobre, dobry kompot. Zastrzeżenia mamy do surówek, które były dobre, ale nie pasowały do dań ( kartacze i sałata z pomidorem? ).

Dziękujemy, martamalgorzata
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne kartacze, zagłody, rosół z kaczki. Duże porcje, bardzo sympatyczna obsługa. Ciekawy wystrój, restauracja połączona z galerią. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 609krzysiekf

Restauracja Pod Katedrą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siemiatycze, Województwo podlaskie

Drohiczyn, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Katedrą? Podziel się wrażeniami!