“Bardzo smacznie :) ”
Wiercimak — recenzja

Wiercimak

Restauracja znaleziona po opiniach na TripAdvisorze :) Niepozorna knajpka a jedzenie bardzo dobre. Sałatka z camembertem pycha! Na wynos w ciemno zapakowany sernik okazał się lepszy niż domowy. Polecam ta restauracje ze względu na jedzenie i miłą obsługę :)

1  Dziękujemy, karla_chomiczka

To był szok... gdzieś za Biedronka/ za stacja benzynowa ukryta perełka . Skusiły nas dobre opinie i to był strzał w dziesiątkę . Pyszne makarony/ pyszna pizza/ szybka obsługa .... naprawdę perełka . Wrócimy przy najbliższej okazji

1  Dziękujemy, E5139NKannak
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno w promieniu 15 km nie ma nic lepszego. Udko z kaczki - rewelacja 10/10, burger akceptowalny 8/10, krem z papryki bardzo dobry 10/10.

2  Dziękujemy, pawelwwww
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam restauracje dwa razy i na pewno tam wrócę! Burgery przepyszne Nie przepadam za karkówka, a tutaj bardzo pozytywne zaskoczenie !!! Po prostu niebo w gębie! Desery znakomite wszystko elegancko podane, aż szkoda jeść Super, że powstała nam taka perełka w okolicy polecam każdemu zajrzeć i szkosztować ☺️☺️☺️

1  Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Niepozorna restauracja, ulokowana w mocno industrialnym otoczeniu. Niemniej jest ona urządzona bardzo modnie i nowocześnie. Jadłem tam burgera klasycznego, którego sposób podania i smak był fantastyczny. Na pewno tam wrócę. Polecam !

Dziękujemy, Dominik S

Byłeś(-aś) w Wiercimak? Podziel się wrażeniami!