“Zdecydowanie odradzam”

Restauracja Zielony Domek
Zrecenzowano 4 lipca 2020

Jedzenie ochydne. Nie mozna zjesc normalnego jotleta bo wszystko jest z masą sera panierki i śmierdzacego boczku. Placki ziemniaczane calkowicie spalone. Zdecydowanie odradzam!

Termin wizyty: lipiec 2020
2  Dziękujemy, Turysta3

Zrecenzowano 10 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Lekceważenie klientów, okropna obsługa, niestety nie mogę powiedzieć nic o jedzeniu, bo po ponad pół godzinnym czasie oczekiwania, mimo kilkukrotnych przypomnieniach nikt do nas nie podszedł, a ruch wcale nie był duży.. jeszcze raz okropna obsługa, bardzo niemiła i lekceważąca klienta

Termin wizyty: październik 2019
1  Dziękujemy, 568kubam
Zrecenzowano 27 października 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówienia przy barze nie są przyjmowane, natomiast na serwis do stolika nie idzie się doczekać mimo próśb. Swoją drogą w menu nie ma nic sensownego dla wegetarian co w dzisiejszych czasach nie powinno mieć miejsca.

Termin wizyty: październik 2019
2  Dziękujemy, KasicA a
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo miejsca, obsługa miła i szybka. Ceny przystępne. Codziennie wieczorki taneczne. Dobre lody, pyszna kawka.

Dziękujemy, Aga H
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstępie chciałbym napisać że to co dzisiaj spotkało mnie w tej restauracji to jakaś totalna porażka obsługa klienta 0 kelnerka 3 razy pytała się czy złożyłem zamówienie a 45 minut wcześniej była przy moim stoliku i pisała na kartce moje zamówienie po 50 minutach latała z zamówieniem po calej restauracji bo nie wiedziała komu je podać oczywiście wszystko już zimne byłem tam już pare razy ale to co dziś się tam działo to jakaś porażka może właściciele pójdą po rozum do głowy bo aż boję się pomyśleć co będzie w sezonie. Tak jestem nie zadowolonym klientem!!!

1  Dziękujemy, Jon S

Restauracja Zielony Domek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie
Rymanów, województwo podkarpackie

Rymanów, województwo podkarpackie
Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Domek? Podziel się wrażeniami!