“Miła obsługa i atmosfera”

Restauracja Zielony Domek

Dużo miejsca, obsługa miła i szybka. Ceny przystępne. Codziennie wieczorki taneczne. Dobre lody, pyszna kawka.

Dziękujemy, Aga H

Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstępie chciałbym napisać że to co dzisiaj spotkało mnie w tej restauracji to jakaś totalna porażka obsługa klienta 0 kelnerka 3 razy pytała się czy złożyłem zamówienie a 45 minut wcześniej była przy moim stoliku i pisała na kartce moje zamówienie po 50 minutach latała z zamówieniem po calej restauracji bo nie wiedziała komu je podać oczywiście wszystko już zimne byłem tam już pare razy ale to co dziś się tam działo to jakaś porażka może właściciele pójdą po rozum do głowy bo aż boję się pomyśleć co będzie w sezonie. Tak jestem nie zadowolonym klientem!!!

Dziękujemy, Jon S
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Porażka frytki spalone sorówka z marchewki zepsuta a ryba i kurczak w tonie panierki bez smaku nie polecam nikomu jak na taki lokal to kuchnia porażka

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, DanielW7911
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do Zielonego domku przyszłyśmy z nadzieją na smaczny obiad. Niestety, zawiodłyśmy się. Zamówiłysmy kurczaka panierowanego z frytkami i „sałatka”. Kurczak przez tone gotowej panierki twardy głaz, frytki przesmazone , rownież twarde a sałatka to kilka listkow sałaty z gotowego miksu sałat. Nie polecam! Lokal na kawe i deser może i dobry ale nic więcej.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 731aleksandraz
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Bardzo miła obsługa , lokal przyjemny, nie czeka się długo na zamówienie,ale jest jeden wielki minus , kotlet schabowy z kością nawet smaczny ,soczysty ,ale kawałek mięsa przy kości surowy, okazało się ,że połowa kotleta nie wysmażona , po prostu surowe mięso, ziemniaki posypane koperkiem , nawet smaczne , surówki nie zachwycają , w marchewce rodzynki prosto z torebki , twarde, czerwona kapusta bez smaku ,szkoda ,byłam głodna .Kelner przeprosił w imieniu kucharza, dostałam sok pomarańczowy na przepraszam.Miły gest ,ale wyszłam głodna.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gdrewniak

Restauracja Zielony Domek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów, województwo podkarpackie

Rymanów, województwo podkarpackie
Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Domek? Podziel się wrażeniami!