“Obiad po podróży”

Restauracja Zielony Domek
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do Zielonego domku przyszłyśmy z nadzieją na smaczny obiad. Niestety, zawiodłyśmy się. Zamówiłysmy kurczaka panierowanego z frytkami i „sałatka”. Kurczak przez tone gotowej panierki twardy głaz, frytki przesmazone , rownież twarde a sałatka to kilka listkow sałaty z gotowego miksu sałat. Nie polecam! Lokal na kawe i deser może i dobry ale nic więcej.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 731aleksandraz

Zrecenzowano 11 lipca 2018

Bardzo miła obsługa , lokal przyjemny, nie czeka się długo na zamówienie,ale jest jeden wielki minus , kotlet schabowy z kością nawet smaczny ,soczysty ,ale kawałek mięsa przy kości surowy, okazało się ,że połowa kotleta nie wysmażona , po prostu surowe mięso, ziemniaki posypane koperkiem , nawet smaczne , surówki nie zachwycają , w marchewce rodzynki prosto z torebki , twarde, czerwona kapusta bez smaku ,szkoda ,byłam głodna .Kelner przeprosił w imieniu kucharza, dostałam sok pomarańczowy na przepraszam.Miły gest ,ale wyszłam głodna.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, gdrewniak
Zrecenzowano 26 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne miejsce, jedzenie dobre, ceny przystępne chociaż pare kroków dalej można zjeść taniej :) Obsługa bardzo miła, bez zarzutu.

1  Dziękujemy, 610kasiac
Zrecenzowano 14 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest dobre i przystępne cenowo (chociaż można trafić lepiej) :) Bardzo ładne wnętrze i miła obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, kasiac420
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Okropne jedzenie, schabowy z kością polecany przez szefa -wstrętny w smaku i suchy jak dykta, lodowa gorzka, placki ziemniaczane surowe w środku, frytki na starym łoju smażone, ogólnie kiepsko. Syna „pogoniło” po drobiowym. Nie polecamy!!!

Dziękujemy, Tomasz J

Restauracja Zielony Domek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie
Rymanów, województwo podkarpackie

Rymanów, województwo podkarpackie
Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Domek? Podziel się wrażeniami!