“Polecam ”

Restauracja Zielony Domek
Zrecenzowano 26 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne miejsce, jedzenie dobre, ceny przystępne chociaż pare kroków dalej można zjeść taniej :) Obsługa bardzo miła, bez zarzutu.

1  Dziękujemy, 610kasiac

Zrecenzowano 14 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest dobre i przystępne cenowo (chociaż można trafić lepiej) :) Bardzo ładne wnętrze i miła obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, kasiac420
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Okropne jedzenie, schabowy z kością polecany przez szefa -wstrętny w smaku i suchy jak dykta, lodowa gorzka, placki ziemniaczane surowe w środku, frytki na starym łoju smażone, ogólnie kiepsko. Syna „pogoniło” po drobiowym. Nie polecamy!!!

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano 4 listopada 2017

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!! Szkoda czasu, żeby tam przychodzić bo i tak nikt do nas nie podejdzie .... Czekaliśmy chwilę na łaskę kelnerów aby ktoś do nas podszedł i podał chociażby menu a było ze cztery osoby za barem i zamiast zająć się klientami to woleli pierdołami się zajmować. Myślą że klient tego nie widzi... Uprawiali hihy hahy a klienta mieli gdzieś ! Dziękujemy, że zniechęciliście nas na wstępie bo po opiniach przedmówców aż strach pomyśleć co dostalibyśmy do jedzenia ....SYF PEWNIE !!!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, agnieszkachrapka
Zrecenzowano 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Krem z kurek z proszku, rosol wielokrotnie odgrzewany, filety dla dzieci z kurczaka kupione jako mrożonka w biedronce lub innym dyskoncie i usmażone na starym oleju wraz z frytkami. W surówce włosy. Filiżanka do herbaty brudna. Grzane piwo było letnie. Kelnerka przeziębiona, z katarem. Stanowczo odradzam!!!!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, kamilaspa

Restauracja Zielony Domek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie
Rymanów, województwo podkarpackie

Rymanów, województwo podkarpackie
Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Domek? Podziel się wrażeniami!