“Świetne jedzenie i dobre ceny”
Chata Nasza — recenzja

Chata Nasza

Jedzenie jest pyszne. Na zamówiony posiłek trzeba było troszkę poczekać, ale było to wynikiem dużej ilości klientów. Ciekawostką jest, że ta restauracja zatrudnia ludzi w ramach programu aktywizacji zawodowej i warto o tym projekcie w Naszej Chacie poczytać. Ja jestem pełna podziwu. Świetna robota!

Dziękujemy, Aga H

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nigdy nie udało nam sie tu zjeść mimo kilku prób. Czas oczekiwania zawsze nas pokonywał i rezygnowaliśmy ostatecznie z oczekiwania na zamówienie.

Dziękujemy, 110jow
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi ruskie bardzo dobre, porcja dosc spora i cena ok. Szkoda tylko,że spośród wielu dostępnych w menu rodzajów pierogów, dostępne były tylko trzy.

Dziękujemy, KasicA a
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, przystępne ceny, słuszne porcje. Wszystkim światowym szpecom kulinarnym przypominam że to Rymanów a nie Paryż gdzie to każdy może przecie sobie pojechać i konsumować. Zatem: łi! - polecam bez 2 zdań.

Dziękujemy, Marek1357
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Ceny były bardzo atrakcyjne, jedzenie było bardzo smaczne, lokalizacja kilka minut spacerem od parku.

Dziękujemy, NorthStar771940

Chata Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów, województwo podkarpackie

Rymanów, województwo podkarpackie
Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Chata Nasza? Podziel się wrażeniami!