Nie tylko dla kuracjuszy

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019
Jan K
Radom, Radom, Poland

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

UAROCZE miejsce na spędzenie urlopu w gronie rodzinnym ,klimat uzdrowiska sporo atrakcji koncerty,wody uzdrowiskowe ,spacery plenerowe

Dziękujemy, Bodzio S
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Witam,niedawno wróciłam z sanatorium ,,szpital uzdrowiskowy Zimowit,, serdecznie pozdrawiam całą załogę , cały wspaniały i bardzo uprzejmy personel, przemiłe Panie w pokojach zabiegowych, Pan masażysta z pokoju 4 masuje rewelacyjnie, wielki szacunek dla niego. Czysto , sympatycznie , jedzenie bardzo dobre, na moje objadanie się w domu , myślałam że tam będę głodna,a wręcz przeciwnie posiłki były syte , nie musiałam nic kupować. Zabiegi bardzo trafne ,pomagają, . Jestem po raz pierwszy ale pod wielkim wrażeniem. Pragnę jeszcze napomnieć o okolicy: ładna , zadbana, spokojna,można bardzo się wyluzować ,zrelaksować,odpocząć, oraz dużo zwiedzić pobliskie okolice:Sanok,Iwonicz Zdrój, Polańczyk, Krosno, Jezioro Klimkowskie,Solina, itp. Jeszcze raz POLECAM i pozdrawiam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
5  Dziękujemy, MartyGoc
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Witam mam pytanie. Mam wyjazd do sanatorium z ZUSu do Ziemowita do Rymanowa Zdroju na 10 listopada chciałbym wiedzieć ogólną opinię chodzi o dyskrecję w pokoju itd co z praniem ciuchów z wyjściami na spacery i o której najpóźniej można wracać?

52  Dziękujemy, Kuracjusz82
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Podczas pobytu w Iwoniczu wybraliśmy się śzlakiem pieszym przez górę Przymiarki do Rymanowa Zdroju To jakieś 7 km. Widoki po drodze przepiękne.Rymanów to mlode uzdrowisko ale z ambicjami. Duże są jeszcze potrzeby ale inwestycje widać Może za kilka lat to będzie Iwonicz bis

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 20 listopada 2018

Niedawno przebywałem w sanatorium "Zimowit" w Rymanowie Zdroju. Były plusy i minusy. Bardzo piękna okolica jednak starsze osoby, mniej sprawne mają problem żeby dojść do Zimowita ( 150 schodów w górę). Z mojego pokoju jestem bardzo zadowolony. Dość duży elegancki , łazienka super z dużą kabiną prysznicową. Sprzątano prawie codziennie , pochwalam sprzątaczki. Pościel nie była wymieniana przez 21 dni ani razu. To nie kraje arabskie gdzie pościel jest wymieniana codziennie. Z zabiegów jestem zadowolony,obsługa miła pielęgniarki także. Natomiast lekarza nie polecam : gburowaty i arogancki. Najsłabsze było wyżywienie. Niesamowicie skromnie i średnio smaczne. Prawie wszyscy chodzili się dożywiać. Byłem w sanatoriach wielokrotnie , ale tak słabego wyżywienia nie pamiętam. Dobrze ,że w listopadzie miałem pogodę.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
12  Dziękujemy, Nadsztygar