“Obiad w drodze do Cisnej”
Jas Wedrowniczek — recenzja

Jas Wedrowniczek
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Rymanów)
Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się na obiad w drodze w Bieszczady i nie zawiedliśmy się. Pyszny rosół, krem z borowików, pierogi wyśmienite, delikatne ciasto i smaczne nadzienie. Wszystko świeże i smaczne, porcje naprawdę spore. Polecam

Dziękujemy, 500flo22

Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Cos sie stało i jedzenie było po prostu słabe. Palcki zimne sos tlusty a frytki chyba odgrzewane. A obsługę musieliśmy prosic o karty itd. Zawiodłem sie bardzo tym razem. Szanowni Panstwo nie da sie jeachaccna dobrej opinii trzeba o nią dbać.

Dziękujemy, zapsebekk
Zrecenzowano 19 września 2017

Jedzenie nie smaczne , wszystko było strasznie przesolone, nie polecam tej restauracji, to już lepsze jest jedzenie w MCDONALD

Dziękujemy, dorotajezak
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Jedzenie smaczne, bardzo duże porcje, natomiast czas oczekiwania na wszystko, nawet kawałek ciasta na deser nieprawdopodobnie długi.

Dziękujemy, Małgorzata M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jak na Jasia Wędrowniczka smak kiepski, zawiodłam się byliśmy przejazdem mąż wziął rosół i faktycznie czuć przyprawę ale nie najgorsza chociaż spodziewałam się lepszego smaku, a ja wzięłam pierogi z kapustą i grzybami, podane z gałązka szczypiorku i prażona cebulką z torebki fatalny dodatek sto razy lepsza byłaby zwykła zklarowana cebulką świeża. Cały smak pierogów zabijały te chrupki cebulowe. Okropieństwo jak może taka resreuracja tak zespsuc danie. Może następnym razem będzie lepiej

Dziękujemy, batmanek70

Jas Wedrowniczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie
Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie
Rymanów, województwo podkarpackie

Krosno, województwo podkarpackie
Rymanów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Jas Wedrowniczek? Podziel się wrażeniami!