“Dorota j.”
Jas Wedrowniczek — recenzja

Jas Wedrowniczek
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Rymanów)
Zrecenzowano 19 września 2017

Jedzenie nie smaczne , wszystko było strasznie przesolone, nie polecam tej restauracji, to już lepsze jest jedzenie w MCDONALD

Dziękujemy, dorotajezak

Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Jedzenie smaczne, bardzo duże porcje, natomiast czas oczekiwania na wszystko, nawet kawałek ciasta na deser nieprawdopodobnie długi.

Dziękujemy, Małgorzata M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jak na Jasia Wędrowniczka smak kiepski, zawiodłam się byliśmy przejazdem mąż wziął rosół i faktycznie czuć przyprawę ale nie najgorsza chociaż spodziewałam się lepszego smaku, a ja wzięłam pierogi z kapustą i grzybami, podane z gałązka szczypiorku i prażona cebulką z torebki fatalny dodatek sto razy lepsza byłaby zwykła zklarowana cebulką świeża. Cały smak pierogów zabijały te chrupki cebulowe. Okropieństwo jak może taka resreuracja tak zespsuc danie. Może następnym razem będzie lepiej

Dziękujemy, batmanek70
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Rosół doprawiony Maggi, golonka też pozostawia wiele do życzenia na tak kwaśnej kapuście a do tego trzeba tak długo na "te rarytasy" czekać.
Gorąco nie polecam.

Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy rosol, był niestety doprawiony maggi. Golonka smakowała kiepsko, ziemniaki rozgotowane, kapusta bardzo kwaśna. Bardzo długo czekaliśmy na dania, po dwóch godzinach chcieliśmy jak najszybciej wyjść, nie wspominając o samopoczuciu później. Nie polecamy.

1  Dziękujemy, Patrycja Ś

Jas Wedrowniczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie
Kraków, Małopolskie

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Jas Wedrowniczek? Podziel się wrażeniami!