“Lekki prawie obiadek”
Jas Wedrowniczek — recenzja

Jas Wedrowniczek
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Rymanów)
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jak na Jasia Wędrowniczka smak kiepski, zawiodłam się byliśmy przejazdem mąż wziął rosół i faktycznie czuć przyprawę ale nie najgorsza chociaż spodziewałam się lepszego smaku, a ja wzięłam pierogi z kapustą i grzybami, podane z gałązka szczypiorku i prażona cebulką z torebki fatalny dodatek sto razy lepsza byłaby zwykła zklarowana cebulką świeża. Cały smak pierogów zabijały te chrupki cebulowe. Okropieństwo jak może taka resreuracja tak zespsuc danie. Może następnym razem będzie lepiej

Dziękujemy, batmanek70

Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Rosół doprawiony Maggi, golonka też pozostawia wiele do życzenia na tak kwaśnej kapuście a do tego trzeba tak długo na "te rarytasy" czekać.
Gorąco nie polecam.

Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy rosol, był niestety doprawiony maggi. Golonka smakowała kiepsko, ziemniaki rozgotowane, kapusta bardzo kwaśna. Bardzo długo czekaliśmy na dania, po dwóch godzinach chcieliśmy jak najszybciej wyjść, nie wspominając o samopoczuciu później. Nie polecamy.

1  Dziękujemy, Patrycja Ś
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Witam, chciałem Wam bardzo polecić to miejsce. Jedzenie przepyszne, ceny normalne, a obsługiwał nas prawdziwy Pan Kelner - kultura i obsługa klienta poziom max. Doradzał, polecał co wziąć i jak smakuje, podawanie do stołu samych posiłków - majstersztyk, aż miło było być obsługiwanym ;) Dla ułatwienia dodam, ze był to wysoki i łysy Pan w średnim wieku. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.

Dziękujemy, Jakub Ś
Zrecenzowano 3 maja 2017

Tym razem Wasze podpowiedzi okazały się pomocne. Pomimo tego, że musieliśmy czekać (około pół godziny bo był full) to wszystkie zamówione potrawy były bardzo smaczne, "nie chemiczne" i bardzo apetycznie podane. Może kelnerzy tylko "trochę za wysoko noszą głowę" ale smacznie i ceno tez przyzwoicie.
Polecam.

1  Dziękujemy, tsosna

Jas Wedrowniczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie
Kraków, Małopolskie

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Jas Wedrowniczek? Podziel się wrażeniami!