“Nie polecam”
Jas Wedrowniczek — recenzja

Jas Wedrowniczek
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Rymanów)
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Rosół doprawiony Maggi, golonka też pozostawia wiele do życzenia na tak kwaśnej kapuście a do tego trzeba tak długo na "te rarytasy" czekać.
Gorąco nie polecam.

Dziękujemy, Paweł J

Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy rosol, był niestety doprawiony maggi. Golonka smakowała kiepsko, ziemniaki rozgotowane, kapusta bardzo kwaśna. Bardzo długo czekaliśmy na dania, po dwóch godzinach chcieliśmy jak najszybciej wyjść, nie wspominając o samopoczuciu później. Nie polecamy.

1  Dziękujemy, Patrycja Ś
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Witam, chciałem Wam bardzo polecić to miejsce. Jedzenie przepyszne, ceny normalne, a obsługiwał nas prawdziwy Pan Kelner - kultura i obsługa klienta poziom max. Doradzał, polecał co wziąć i jak smakuje, podawanie do stołu samych posiłków - majstersztyk, aż miło było być obsługiwanym ;) Dla ułatwienia dodam, ze był to wysoki i łysy Pan w średnim wieku. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.

Dziękujemy, Jakub Ś
Zrecenzowano 3 maja 2017

Tym razem Wasze podpowiedzi okazały się pomocne. Pomimo tego, że musieliśmy czekać (około pół godziny bo był full) to wszystkie zamówione potrawy były bardzo smaczne, "nie chemiczne" i bardzo apetycznie podane. Może kelnerzy tylko "trochę za wysoko noszą głowę" ale smacznie i ceno tez przyzwoicie.
Polecam.

1  Dziękujemy, tsosna
Zrecenzowano 22 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ile to już razy byłam w tym miejscu ?! Cudowny klimat, przyjaźnie nastawiona obsługa a na dodatek bardzo dobre pozycje w menu. Karta jest urozmaicona - każdy coś dla siebie znajdzie!(osobiście moim ulubieńcem są pierogi smażone z dwoma sosami)Uważam,że ceny są bardzo uczciwe !W Jasiu jest jakaś magia , zawsze kiedy odwiedzam to miejsce czuję się zrelaksowana Z całego serca polecam, tylko przestrzegam przed jednym ... Jak już raz się tam pojedzie to zawsze chcę się wracać

Dziękujemy, Hanna P

Jas Wedrowniczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie
Kraków, Małopolskie

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Jas Wedrowniczek? Podziel się wrażeniami!