“Rewelacja!!”
Jas Wedrowniczek — recenzja

Jas Wedrowniczek
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Rymanów)
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Witam, chciałem Wam bardzo polecić to miejsce. Jedzenie przepyszne, ceny normalne, a obsługiwał nas prawdziwy Pan Kelner - kultura i obsługa klienta poziom max. Doradzał, polecał co wziąć i jak smakuje, podawanie do stołu samych posiłków - majstersztyk, aż miło było być obsługiwanym ;) Dla ułatwienia dodam, ze był to wysoki i łysy Pan w średnim wieku. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.

Dziękujemy, Jakub Ś

Zrecenzowano 3 maja 2017

Tym razem Wasze podpowiedzi okazały się pomocne. Pomimo tego, że musieliśmy czekać (około pół godziny bo był full) to wszystkie zamówione potrawy były bardzo smaczne, "nie chemiczne" i bardzo apetycznie podane. Może kelnerzy tylko "trochę za wysoko noszą głowę" ale smacznie i ceno tez przyzwoicie.
Polecam.

1  Dziękujemy, tsosna
Zrecenzowano 22 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ile to już razy byłam w tym miejscu ?! Cudowny klimat, przyjaźnie nastawiona obsługa a na dodatek bardzo dobre pozycje w menu. Karta jest urozmaicona - każdy coś dla siebie znajdzie!(osobiście moim ulubieńcem są pierogi smażone z dwoma sosami)Uważam,że ceny są bardzo uczciwe !W Jasiu jest jakaś magia , zawsze kiedy odwiedzam to miejsce czuję się zrelaksowana Z całego serca polecam, tylko przestrzegam przed jednym ... Jak już raz się tam pojedzie to zawsze chcę się wracać

Dziękujemy, Hanna P
Zrecenzowano 4 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam Jasia jako jedną z najlepszych restauracji na Podkarpaciu. Pyszna wołowina, unikatowe sosy. Obsługa bezkonkurencyjna. Na dodatek klimatyczne wnętrza i pokoje hotelowe jak w wyższych kategoriach.

Dziękujemy, Radek P
Zrecenzowano 14 marca 2017

Wiele razy miałem przyjemność jeść w tym miejscu.
Zawsze bardzo smacznie. Kuchnia trzyma wysoki poziom a kelnerzy znają się na swoim fachu i potrafią dobrze doradzić dania i wina.
Naprawdę można polecić Jasia każdemu. Wstydu nie przyniosą.

Dziękujemy, 123qba

Jas Wedrowniczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie
Rymanów-Zdrój, województwo podkarpackie

Rymanów, województwo podkarpackie
Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Krosno, województwo podkarpackie
Rymanów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Jas Wedrowniczek? Podziel się wrażeniami!