“Warto było poczekać”
Jas Wedrowniczek — recenzja

Jas Wedrowniczek
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Rymanów)
Zrecenzowano 3 maja 2017

Tym razem Wasze podpowiedzi okazały się pomocne. Pomimo tego, że musieliśmy czekać (około pół godziny bo był full) to wszystkie zamówione potrawy były bardzo smaczne, "nie chemiczne" i bardzo apetycznie podane. Może kelnerzy tylko "trochę za wysoko noszą głowę" ale smacznie i ceno tez przyzwoicie.
Polecam.

1  Dziękujemy, tsosna

Zrecenzowano 22 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ile to już razy byłam w tym miejscu ?! Cudowny klimat, przyjaźnie nastawiona obsługa a na dodatek bardzo dobre pozycje w menu. Karta jest urozmaicona - każdy coś dla siebie znajdzie!(osobiście moim ulubieńcem są pierogi smażone z dwoma sosami)Uważam,że ceny są bardzo uczciwe !W Jasiu jest jakaś magia , zawsze kiedy odwiedzam to miejsce czuję się zrelaksowana Z całego serca polecam, tylko przestrzegam przed jednym ... Jak już raz się tam pojedzie to zawsze chcę się wracać

Dziękujemy, Hanna P
Zrecenzowano 4 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam Jasia jako jedną z najlepszych restauracji na Podkarpaciu. Pyszna wołowina, unikatowe sosy. Obsługa bezkonkurencyjna. Na dodatek klimatyczne wnętrza i pokoje hotelowe jak w wyższych kategoriach.

Dziękujemy, Radek P
Zrecenzowano 14 marca 2017

Wiele razy miałem przyjemność jeść w tym miejscu.
Zawsze bardzo smacznie. Kuchnia trzyma wysoki poziom a kelnerzy znają się na swoim fachu i potrafią dobrze doradzić dania i wina.
Naprawdę można polecić Jasia każdemu. Wstydu nie przyniosą.

Dziękujemy, 123qba
Zrecenzowano 13 marca 2017

Świetne jedzenie, miła atmosfera, przystępna cena....czego chcieć więcej? Zdecydowanie dobre miejsce do zjedzenia czegoś smacznego!!!

Dziękujemy, Wojciech L

Jas Wedrowniczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie
Kraków, Małopolskie

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Jas Wedrowniczek? Podziel się wrażeniami!