Rymanów

“Pyyysznie”
Restauracja Rosołek — recenzja

Restauracja Rosołek
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Rymanów)
Opis: Zapraszamy do Restauracji Rosołek w centrum Rymanowa na smaczne dania, ciasta, lody i pyszną kawę.
Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne domowe jedzenie. Zamawialiśmy rożne dania i każde było super. Miejsce czyste, przyjemnie. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, MoniaOla

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam tą schludną nietuzinkową restaurację. Pierogi z kiszoną kapustą - niebo w gębie. Ceny bardzo przystępne, miła obsługa. Idealne miejsce na spokojny obiad.

Dziękujemy, 108agnieszkak
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i tanie jedzenie. Miła obsługa, bardzo przytulne wnętrze i szybki czas realizacji. Gorąco polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Jarek W
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie, pyszne jedzenie, świetna obsługa oraz przytulna atmosfera a wszystko w przystępnej cenie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, ArkadiuszB510
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pod każdym względem polecam. Obsługa, jedzenie oraz estetyka miejsca bez zarzutu. Smacznie i niedrogo. Chętnie tu wrócę.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, korpka

Restauracja Rosołek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rymanów, województwo podkarpackie

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rosołek? Podziel się wrażeniami!