“Lol”
Bar Taurus Pilzno — recenzja

Bar Taurus Pilzno
Nr 3 wśród 3 Restauracje (Pilzno)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj kupiłem gołąbki masakra 2 sztuki za 14 zł za sos też trzeba zapłacić w smaku jak gów..o.Lepiej kupić sobie na stacji orzeszki solone

1  Dziękujemy, dawid k

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bar Taurus to jest najlepszy bar w którym kiedy kolwiek jadłam. Mają wyśmienite zupy, pierogi, mięso i inne domowe jedzenie.
Bardzo polecam

Dziękujemy, Nikki2020girl
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sugerując się opiniami postanowiliśmy wziąć tylko: zupę gulaszową,którą okazała się bez mięsa oraz flaki - bez flaków.Bardzo drogo,za 3 zupy cena około 50 zł.Nie polecam. Zdecydowana porażka

Dziękujemy, 415magdab
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Długie oczekiwanie na posiłek niemiła obsługa,kierowcy autobusu przywożąc grupę 60 osób muszą upomnieć o rabat bo pani przy kasie pierwsze słyszy o rabacie i dzwoni do kierowniczki i uwaga z 26 zł dostałem 15 zł rabatu śmieszne. Więcej grupy tu nie przywiozę.

Dziękujemy, Andrzej D
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Niedobre jedzenie, długi czas oczekiwania i bardzo niemiła obsługa. Absolutnie odradzam. Im więcej mają klientów tym bardziej spada jakość.

Dziękujemy, Cruiser283198

Bar Taurus Pilzno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pilzno, województwo podkarpackie
Pilzno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Bar Taurus Pilzno? Podziel się wrażeniami!