“Średnio”
Capri — recenzja

Capri
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Leżajsk)

Lokal bardzo przyjemny i elegancki, miła obsługa i przystępne ceny. Niestety jakoś posiłków niezadowalająca. Nie polecam.

Dziękujemy, wloczykij-joanna

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Skuszeni opiniami z portalu i głodem wstąpiliśmy po drodze do tego lokalu. Parking duży z tyłu budynku,wejście do lokalu z tegoż parkingu. Wystrój nawiązujący do nazwy,przynajmniej ozdobami stylizowanymi na kolumny rzymskich budowli i znaczną ilością luster na ścianach.Pani kelnerka miła,pomocna przy wybraniu dobrego dania-polędwiczek w ziołach w sosie kurkowym z gotowanymi warzywami i zapiekanymi ziemniakami. Próba zamiany warzyw na mizerię z ogórków nie udała się, Pani kelnerka stwierdziła, że warzywa i tak dostaniemy bo są w zestawie,a za mizerię trzeba zapłacić. Próba zamiany ziemniaków opiekanych za ziemniaki z wody zaakceptowana. Otrzymane polędwiczki może i przypiekane ale twarde i chyba to bardziej schab niż delikatna polędwiczka( Pani kelnerka uparcie twierdziła że to polędwiczka), ziemniaki zamiast zamówionych z wody-zapiekane. Warzywa brokuł sztuk 2, kalafiorki sztuk 2, malutkie marchewki sztuk 3-twarde i raczej niejadalne. Sos kurkowy z zawartością miniaturowych kurek i raczej rozmrożonych niż świeżych. Doliczając do tego sok pomarańczowy i sok z czarnej porzeczki- rachunek na 62 zł...chyba pomyłka biorąc pod uwagę jakość posiłku. Nie polecamy tego lokalu.

Dziękujemy, dabar2
Zrecenzowano 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ale miła niespodzianka! Przepyszne jedzenie, pycha ciasta i przemiła obsługa. Przystanek obowiązkowy w Leżajsku. Polecam i koniecznie!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, AgaEs1972
Zrecenzowano 4 maja 2018

restauracja w stylu polskich hoteli trzygwiazdkowych - budynek typowy klocek, wystrój jak sale weselne, jednak kuchnia bardzo smaczna i ładnie podana. Wejście od tyłu budynku przy dużym parkingu co jest udogodnieniem dla podróżujących samochodem.
Menu rozbudowane ale każdy z nas zamówił coś innego a było nas 7 osób i wszystkim smakowało. Obsługa młoda i trochę za mała jak na weekend majowy ale bardzo sympatyczna i pomocna co przysłania pewne braki organizacyjne - polecam

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, RobertzWarszawy
Zrecenzowano 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku mało ludzi dużo miejsca a jedzenie pycha.
Miła Pani która znakomicie zna listę dań i polecić może Państwu naprawdę bardzo dobre porcje.
Miejsce bardzo zaciszne wiec jak ktoś szuka miejsca na spotkania firmowe lub rozmowę biznesową to gorąco polecam

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 93marcinj

Capri — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Sarzyna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Capri? Podziel się wrażeniami!