Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

Fantastyczna Chata i niezwykli gospodarze!
Serdecznie dziękujemy za niezapomniany pobyt i przepyszne wspólne posiłki :)
Na pewno będziemy chcieli do Was wrócić :)
Czytelniku, weź pod uwagę, że Chata ma tylko 3 pokoje na wynajem i dlatego warto planować przyjazd z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, bo chętnych może być sporo :)

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Mikutraveller
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Cudowne miejsce w pięknym zakątku Polski. Sielsko-anielsko na 100%! A do tego świetni Gospodarze i pyszne ciasto Moniki :) Drewniane wnętrza dodają klimatu i atmosfery. Piękną widoki, cicha okolica i bieszczadzko-beskidzkie lasy dookoła. Jedźcie tam, polecam! <3

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, laskapodroznika
Zrecenzowano: 16 stycznia 2017

Spędziliśmy w Chacie fantastyczne wakacje. Miejsce urocze, w bardzo ciekawym historycznie i kulturowo Beskidzie Niskim.Chata i jej wystrój są ściśle powiązane z miejscem, gdzie się znajduje.Chata- oprócz pobytu w bardzo klimatycznych wnętrzach - zapewnia doskonały wypoczynek.Wymienię choćby pyszną domową kuchnię,kąpiele w Wisłoku,ogniska, obserwacje nieba usianego gwiazdami, bujanie na hamaku pod drzewem, bliskość szlaków turystycznych, bogatą domową biblioteczkę, wieczorne seanse filmowe,....Do tego absolutnie fantastyczni gospodarze i bardzo interesujący ludzie, których poznaliśmy podczas pobytu. To były świetne wakacje dla nas, jak i dla naszego syna lat 9.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano: 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce cudowne!
Cisza, spokój i przepyszne jedzenie. A zimowe widoki nie do opisania:). Polecam wszystkim tym dużym i tym małym i dziękuję gospodarzom za wspólnie spędzone chwile!
Na pewno warto wrócić w takie miejsce.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Jacek G
Zrecenzowano: 27 października 2016

Spedzilismy w Chacie niecale 3 dni. Wszystko bylo tak, jak opisiwali poprzednicy. Spokoj, smaczne jedzenie i piekne wnetrza domu. Na zdecydowany plus kulinarnie- sery domowej roboty, pyszny chleb. Pokoj czysty, lozka wygodne i cieplo. Czegoz chciec wiecej?

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Joanna B