Kolbuszowa
fajne miejsce na niedzielne popołudnie

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Ela P
Mielec, Polska
Skansen jak skansen

Zrecenzowano: 13 lipca 2019
panm859
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Lubie odwiedzać to miejsce, ale nigdy nie udaje mi się wejść do środka budowli. Są zawsze pozamykane. W sierpniu tego roku zabrałam tam znajomych. Zależało mi aby pokazać im szkołę. Byliśmy rozczarowani, bo w szkole przygotowana była jakaś impreza. We wnętrzu były porozkładane stoły przygotowane do obiadu. Z dawnego wnętrza nie zobaczyliśmy prócz nowocześnie zastawionych stołów. Wielka szkoda, ze tego typu budynki i wnętrza wykorzystuje się do tego typu imprez. Tak wiec nawet przez okno nie mogliśmy oglądnąć starej klasy.

Dziękujemy, 954urszula
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeden z ładniejszych skansenów jakie odwiedziliśmy, a było ich sporo chyba wszystkie na Podkarpaciu. Szkoda że domki są zamknięte , ogląda się przez kraty w drzwiach, ale mimo to warto. Jesteśmy tam co roku, bo w weekendy wakacyjne są organizowane rożne imprezy, pokazy rękodzieła, warsztaty. Polecam, miłe popołudnie za niewielką cenę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ela P
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Duży teren z wieloma domkami. W wakacje dużo atrakcji, rękodzieł, zwierząt, kwiatów. Można coś zjeść i poczytać o historii Lasowiaków i Rzeszowiaków. Natomiast nie wszystkie domki są otwarte i nie zawsze zbyt dobrze opisane.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, panm859
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzieci 3 i 5 lat. Pierwsze 5-6 domów dzieci obejrzały z ciekawością pózniej domostwa widoczne tylko zza krat, teren rozległy, domy od siebie dość daleko a zwierzątek jak na taki teren niewiele wiec dzieci szybko sie znudziły. Porównując np do skansenu lubelskiego w którym byliśmy miesiąc temu to w sumie taka wymarła wioska. Na plus audioprzewodnik za kaucja bez opłat i uśmiechnięci pracownicy parku. Na minus - nasze dzieci które lubelski skansen zainteresował tutaj się zanudziły

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Luk R
Zrecenzowano: 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Duży teren z wieloma budynkami i pięknymi kwiatami w przydomowych ogródeczkach. Można się wyciszyć i poczuć jak na wsi kilkadziesiąt lat wstecz. Niestety, nie mogliśmy zajrzeć do wnętrz, a sądząc po tym, co udało nam się dojrzeć przez okna, warto by było.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, anitika2016