Polecam odwiedzić

Świetne miejsce które pokazuje jak żyli nasi przodkowie na tych terenach. W weekend sporo osób... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
Maciek_Sowa
fajne miejsce na niedzielne popołudnie

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Ela P
Mielec, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeden z ładniejszych skansenów jakie odwiedziliśmy, a było ich sporo chyba wszystkie na Podkarpaciu. Szkoda że domki są zamknięte , ogląda się przez kraty w drzwiach, ale mimo to warto. Jesteśmy tam co roku, bo w weekendy wakacyjne są organizowane rożne imprezy, pokazy rękodzieła, warsztaty. Polecam, miłe popołudnie za niewielką cenę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ela P
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Duży teren z wieloma domkami. W wakacje dużo atrakcji, rękodzieł, zwierząt, kwiatów. Można coś zjeść i poczytać o historii Lasowiaków i Rzeszowiaków. Natomiast nie wszystkie domki są otwarte i nie zawsze zbyt dobrze opisane.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, panm859
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzieci 3 i 5 lat. Pierwsze 5-6 domów dzieci obejrzały z ciekawością pózniej domostwa widoczne tylko zza krat, teren rozległy, domy od siebie dość daleko a zwierzątek jak na taki teren niewiele wiec dzieci szybko sie znudziły. Porównując np do skansenu lubelskiego w którym byliśmy miesiąc temu to w sumie taka wymarła wioska. Na plus audioprzewodnik za kaucja bez opłat i uśmiechnięci pracownicy parku. Na minus - nasze dzieci które lubelski skansen zainteresował tutaj się zanudziły

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Luk R
Zrecenzowano: 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Duży teren z wieloma budynkami i pięknymi kwiatami w przydomowych ogródeczkach. Można się wyciszyć i poczuć jak na wsi kilkadziesiąt lat wstecz. Niestety, nie mogliśmy zajrzeć do wnętrz, a sądząc po tym, co udało nam się dojrzeć przez okna, warto by było.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, anitika2016
Zrecenzowano: 25 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo rozlegly teren, na ktorym ustawione sa domostwa z roznych wczesnych lat. Kosciol, mlyn, remiza strazacka:) Niesamowita zielen wkolo. Staw. Mozna sobie popiknikowac. Bilety tanie. Szkoda tylko, ze nie mozna wchodzic do srodka tych budynkow.
Polecam:)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018