Boguchwała

“Kolacja po włosku ”
Pizza Pippo — recenzja

Pizza Pippo
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Boguchwała)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza i tylko pizza ale w najlepszym wydaniu czyli cienkie ciasto z pieca okraszone najlepszymi dodatkami i włoską nutą z ust właściciela jak domniemam :-)
Polecam

Dziękujemy, 603michalb

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaka kiedykolwiek jadłam. We Włoszech nie zdażyło mi się spróbować równie dobrej. Robiona w piecu opalanym drewnem. Pyszna

Dziękujemy, 900wiktoriak
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Raz spróbujesz to wrócisz. Czasami tylu klientów ze brak miejsca ale warto poczekać :) polecam w 100%

Dziękujemy, tomaszk169
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo niepozorne miejsce na pierwszy rzut oka ale jak już zamówi się pizze to powala swoim smakiem. Przeniesione Włochy do małej miejscowości koło Rzeszowa. Niesamowite! Cienkie ciasto kruche i jednocześnie delikatne. Wykwitnie dobrane dodatki często połączone w sposób niezwykły. Miejsce na każdą okazję choć lokal jest bardzo mały i dzięki swojej opinii trudno w nich znaleźć o niektórych porach dnia miejsce. Uwaga zamknięte w niedzielę i poniedziałki. Jesteśmy stałymi bywalcami bo w ich pizzy można się zakochać

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, KarolaBa
Zrecenzowano 23 lutego 2019

Pizza wymiata , w całym Rzeszowie takiej nie znajdziecie , za każdym razem gdy ją zjadam zachwyca mnie smakiem . Naprawdę brakuje słów, PIPPO pełna profeska . Smakoszka prawdziwej kuchni włoskiej .

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Kawoszszszka

Pizza Pippo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pizza Pippo? Podziel się wrażeniami!