Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy na 2 noce. Hotel ładny, zadbany, klimatyczny. Obsługa na recepcji bardzo miła i pomocna. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ręczniki codziennie wymieniane nawet jeżeli o to się nie prosi i wiszą na wieszaczkach (dla jednych to ogromny plus, dla innych minus bo ekologia i co to za problem wytrzeć się dwa razy tym samym ręcznikiem). Sprzątanie na takim poziomie, że ma się wrażenie że wychodzi się do pokoju jak za pierwszym razem - ręcznik czyste ułożone jak pierwszego dnia, łóżko zaścieliłam, Pani poprawiła żeby było jak pierwszego dnia, woda codziennie dokładana, miniaturki kosmetyków również (dostępne tylko żele pod prysznic i mydło w kostce, brak szamponu). W strefie spa dostaje się ręczniki, dostępne żele pod prysznic. Super strefa relaksu, w grocie solnej dość gorąco co jest nietypowe. W basenie okropnie zimna woda, nigdy na żadnym sportowym takiej zimnej nie widziałam. Śniadania pyszne i duży wybór. Z restauracji korzystaliśmy raz. Jedliśmy deser, smażone lody. Pokładałam w nim duże nadzieje, a ostatecznie nie zachwycił. Grube ciasto, dość tłuste z głębokiego tłuszczu i od wiórków, więc całość dość słodko-mdła.

Dziękujemy, paulina095
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny hotel dla podróżujących służbowo. Dobrze wyposażone spa w cenie pokoju (basen, jacuzzi, rożnego rodzaju sauny, grota solna, oferta zabiegowa), wyśmienita kuchnia, bardzo dobre śniadania oraz przytulny pokój z klimatyzacja i balkonem, obsługa również ok. Będąc w okolicach Opola polecam się zatrzymać.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 663mariannak
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam przyjemność gościć w hotelu Arkas przy okazji wesela. Świetny hotel w małej miejscowości. Nowoczesny, klimatyczny, bardzo ładne pokoje, czysto i przyjemnie. Obsługa sali na najwyższym poziomie. Jedzenie doskonałe, żałuje tylko że nie udało mi się skorzystać ze strefy wellnes, zabrakło czasu, może kiedyś uda mi się tam wrócić. Co do samego wesela to mogę jedynie polecić to miejsce, organizacja na 6+.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, annakuchna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz T, Właściciel, Hotel ArkasOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za szczegółową opinię, będzie nam bardzo miło Państwa gościć ponownie
Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spedzilismy mily czas w styczniu. Swietne miejsce na krotki wypad z Opola. Dobra kuchnia, przytulne pokoje i fajne spa z basenem. Jedyna uwaga do zapachu wilgosci w saunie mokrej. Polecamy i moze do zobaczenia w przyszlosci!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Dorrka65

Dziękujemy bardzo za pozostawioną opinię i cenne uwagi. W saunie mokrej był już przeprowadzony remont, tak więc zapraszamy Państwa ponownie.
Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

Impreza firmowa. Bardzo miła i sprawna obsługa, przepyszne mięsa oraz surówki, przekąski również zasługują na uznanie :) miałam okazje kosztować kaczki,devolaja,schabowego oraz rolady,bogracz, desery były rewelacyjne, mało słodkie ale świetnie skomponowane. Polecam :) może kiedyś wybiorę się na obiadek :)

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bezsciemy

Dziękujemy za Pani szczegółową opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby wszystko było na jak najwyższym poziomie, a jedzenie przygotowywane od początku do końca bez kompromisów, ulepszaczy i sztucznych dodatków.
Zapraszamy do ponownego odwiedzenia Hotelu Arkas
Pozdrawiamy serdecznie!