Prószków
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam przyjemność gościć w hotelu Arkas przy okazji wesela. Świetny hotel w małej miejscowości. Nowoczesny, klimatyczny, bardzo ładne pokoje, czysto i przyjemnie. Obsługa sali na najwyższym poziomie. Jedzenie doskonałe, żałuje tylko że nie udało mi się skorzystać ze strefy wellnes, zabrakło czasu, może kiedyś uda mi się tam wrócić. Co do samego wesela to mogę jedynie polecić to miejsce, organizacja na 6+.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, annakuchna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz T, Właściciel, Hotel ArkasOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za szczegółową opinię, będzie nam bardzo miło Państwa gościć ponownie
Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spedzilismy mily czas w styczniu. Swietne miejsce na krotki wypad z Opola. Dobra kuchnia, przytulne pokoje i fajne spa z basenem. Jedyna uwaga do zapachu wilgosci w saunie mokrej. Polecamy i moze do zobaczenia w przyszlosci!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Dorrka65

Dziękujemy bardzo za pozostawioną opinię i cenne uwagi. W saunie mokrej był już przeprowadzony remont, tak więc zapraszamy Państwa ponownie.
Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

Impreza firmowa. Bardzo miła i sprawna obsługa, przepyszne mięsa oraz surówki, przekąski również zasługują na uznanie :) miałam okazje kosztować kaczki,devolaja,schabowego oraz rolady,bogracz, desery były rewelacyjne, mało słodkie ale świetnie skomponowane. Polecam :) może kiedyś wybiorę się na obiadek :)

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bezsciemy

Dziękujemy za Pani szczegółową opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby wszystko było na jak najwyższym poziomie, a jedzenie przygotowywane od początku do końca bez kompromisów, ulepszaczy i sztucznych dodatków.
Zapraszamy do ponownego odwiedzenia Hotelu Arkas
Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Mieliśmy okazję spędzić weekend w tym hotelu, niestety poza kilkoma plusami, wiele minusów... Hotel nie nie ma od dzielonej strefy wellness od reszty. Odczuwalny dyskomfort w momencie gdy na hotelu są organizowane 2 wesela i 2 chrzciny, trzeba paradować w szlafroku gdy w okół jest mnóstwo elegancko ubranych gości. Kolejnym minusem jest czynna w niedziele restauracja hotelowa do 20 a dania gorące do 19.30
Napewno do plusów można zaliczyć pokoje, czyste i estetyczne, przemiła obsługa na basenie i dobrą kuchnie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Filip H
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel wraz ze SPA jest położony z dala od miasta i zgiełku, można w pełni się zrelaksować. Pokoje urządzone nowocześnie, wraz ze wszystkimi dodatkami typu kawa, herbata, woda itp. Basen i sauny jak najbardziej na tak, polecam wykupienie si do peelingu i wypróbowanie jej w saunie parowej, daje niesamowite odprężenie, podobnie jak relaks w gronie solnej. Śniadania w formie szwedzkiego stołu bardzo dobre. Obsługa na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Ponadto polecam przejść się do galerii Centro obok Biedronki, schodami do góry gdzie znajdziecie bardzo dobrą jakość odzieży, obuwia naszych polskich producentów, ale także włoskich.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna M