Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Mieliśmy okazję spędzić weekend w tym hotelu, niestety poza kilkoma plusami, wiele minusów... Hotel nie nie ma od dzielonej strefy wellness od reszty. Odczuwalny dyskomfort w momencie gdy na hotelu są organizowane 2 wesela i 2 chrzciny, trzeba paradować w szlafroku gdy w okół jest mnóstwo elegancko ubranych gości. Kolejnym minusem jest czynna w niedziele restauracja hotelowa do 20 a dania gorące do 19.30
Napewno do plusów można zaliczyć pokoje, czyste i estetyczne, przemiła obsługa na basenie i dobrą kuchnie.

Dziękujemy, Filip H
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel wraz ze SPA jest położony z dala od miasta i zgiełku, można w pełni się zrelaksować. Pokoje urządzone nowocześnie, wraz ze wszystkimi dodatkami typu kawa, herbata, woda itp. Basen i sauny jak najbardziej na tak, polecam wykupienie si do peelingu i wypróbowanie jej w saunie parowej, daje niesamowite odprężenie, podobnie jak relaks w gronie solnej. Śniadania w formie szwedzkiego stołu bardzo dobre. Obsługa na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Ponadto polecam przejść się do galerii Centro obok Biedronki, schodami do góry gdzie znajdziecie bardzo dobrą jakość odzieży, obuwia naszych polskich producentów, ale także włoskich.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na prawdę przyjemny hotel. Bardzo ładnie zagospodarowany teren hotelowy. Basen sauny i bardzo dobra restauracja. Świetna kaczka. Czysto i dość nowocześnie. Miła obsługa. Myślę że śmiało można polecić na odpoczynek jak i na postuj w podróży służbowej.

Dziękujemy, wjakub
Zrecenzowano: 3 lipca 2018

Żałuję, ze w podróży służbowej mogłem w hotelu Arkas zatrzymać się tylko na jedną noc. Sauny i basen oferują możliwość odpoczynku po długiej, wyczerpującej podróży , również kuchnia w hotelu wymaga pochwały . Tym razem nieco dokładniej poznałem przylegający do hotelu zielony teren - zachęca do spaceru . Słowa uznania dla osób odpowiedzialnych za ten teren - atrakcyjny widokowo ( mnie podoba się też jego część ta z gęstymi zaroślami , wysoką trawą - wspominam podobny teren jaki był koło domu w którym mieszkałem bardzo wiele lat temu ) bardzo dobrze utrzymany . W hotelu ale i w jego otoczeniu bardzo czysto. Mili, profesjonalni ludzie w recepcji, bardzo smaczne śniadania

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecem te pokoje których okna nie wychodza na część hotelu w której odbywają się imprezy .
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Miroslaw_Wajda
Zrecenzowano: 1 czerwca 2018

Restauracja robi bardzo dobre wrażenie, obsługa bardzo miła i szybka. Menu bogate. Każdy wybierał co innego i wszystkim wszystko bardzo smakowało. Ceny przystępne. Polecam zwolennikom naprawdę dobrej kuchni.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, wzr2018