“Bardzo dobra cukiernia”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bombonierka Kawiarnia Cukiernia
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Niemodlin)
Zrecenzowano 14 września 2016

Cukiernia bombonierka oferuje dobre ciasta serniki i lody. W ofercie lokalu jest rownież kawa polecam ten lokal

Dziękujemy, Stanisław M

Zrecenzowano 17 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Jak na małe miasteczko to i tak jest ok chociaż brak standardowych produktów takich jak woda czy napoje gazowane to trochę na niskim poziomie. Słodycze dobre, chociaż lody trochę plastikowe.

Dziękujemy, YustinaMo
Zrecenzowano 15 marca 2015

W tym lokalu byłam wielokrotnie, ale dopiero tym razem dostałam dobrą kawę(Lawazza), dobrą w tym znaczeniu, że gorąca i smaczna (lubię ten gatunek) . Podczas moich poprzednich wizyt serwowano mi ciepłą kawę a nie gorącą. Tym razem było ok. Natomiast co do ciastka: mój wybór padł na torcik węgierski, ale mi nie specjalnie smakował, krem z dużą ilością tłuszczu był po prostu twardy. Wcześniej próbowałam też tzw. orzechowca i był bardzo dobry.
Co do wystroju, to trochę mało przytulnie, ale jest to pomieszczenie w starej kamienicy z wysokim sufitem,może to jest przyczyną. Lokal dobry na wizyty rodzinne,ale nie na jakieś bardziej romantyczne czy biznesowe posiedzenia.

• Atmosfera
Dziękujemy, Krystyna O
Zrecenzowano 20 sierpnia 2014

Przepiękne miasteczko. Śliczna ulica centralna pod nazwą Rynek. Mijam je dość regularnie podróżując z Nysy do Opola lub w drugą stronę. Często zatrzymuję się tam, aby kupić sobie świeże i ładne owoce w warzywniaku przy głównej ulicy. Tanio nie jest, ale warto. Tym razem postanowiłem powiększyć interwał czasowy ze względu na zaplanowany lunch. Głód mnie lekko przycisnął i zdecydowałem się na wizytę w barze. Po konsumpcji uznałem, że czas na kawę i deser. Wybór padł na wprost czyli po drugiej stronie ulicy Rynek. Cukiernia BOMBONIERKA. Lokal, tak z zewnątrz jak i wewnątrz bez zastrzeżeń. Bardzo miła obsługa. Half-Self-Service, tzn. zamawiasz przy ladzie, podają do stolika. Zamówiłem kawę Americano (5,90 zł) oraz kostkę jogurtowo-owocową (4,50 zł). Kawa bardzo nieciekawa. Dwa łyki - dla pewności - i odstawiłem. Nie wiem co za kawa jest w maszynce, ale to malizna. A propos maszynki znajdującej się w tym lokalu: jest to taki biurowo-domowy ekspres.
Ciastko jak kawa, bez jakiejkolwiek charakterystycznej cechy. Znaczy bez charakteru. Nic specjalnego.

• Atmosfera
Dziękujemy, Darek P

Byłeś(-aś) w Bombonierka Kawiarnia Cukiernia? Podziel się wrażeniami!