“Super ”
Hotel Adler — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego obiektu zakwaterowania
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego obiektu zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Byczyna
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Hotel Adler
Miejsce nr 1 wśród 2 pensjonatów/zajazdów w Byczyna
Zrecenzowano 29 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Super urokliwe miasteczko jak i sam hotel. Odnowiony kilka lat temu ale widać, że projektant wiedział co robi. Z wielką przyjemnością wrócę tam kiedyś. W środku poza pokojami znajduje się super restauracja z wielką balową salą, jedzenie jest wyśmienite a wnętrza robią wrażenie. Wyczytałem, że hotel był do sprzedania i kupiła go piosenkarka Doda. Sam chętnie zainteresowałbym się tym hotelem gdybym tylko mieszkał bliżej to to miejsce jest abolutnie wyjątkowe.

Data pobytu: październiku 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, K S
Napisz recenzję

Zrecenzowano 13 stycznia 2016

Trafiłem tam zupełnym przypadkiem, tylko dlatego że padał śnieg.
Kompletne zaskoczenie - świetnie zaprojektowanie wnętrza, ujmująca obsługa, nie ma problemów z samochodem, choć to ścisłe centrum miasta.
Teraz kuchnia - rewelacja. Takiego krupniku w życiu (55) nie jadłem. Spróbowałem kilku innych potraw - naprawdę dobre. Obawiam się, że kucharz ucieknie bo to nie miejsce dla niego. Powinien gotować w znacznie bardziej prestiżowych restauracjach.
Dlatego, z czystym sercem, polecam - jedźcie, sami zobaczycie, na pewno nie będzie żałować.
Jeszcze jedno - ceny dla normalnych.

Wskazówka dotycząca pokojów: Mieszkałem na najwyższym, trzecim, piętrze. Upału nie było (dodatkowa dmuchawa na wyposażeniu), fajn...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: styczniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, BlueJWalker075
Zrecenzowano 5 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Pięknie zlokalizowany na rynku. Ciekawy wystrój bardzo czysto. Śniadanie serwowane i w związku z tym żaden wybór. Brak parkingu samochód parkuje się na ulicy na rynku. Jak na tę dwa minusy to za wysoka cena.

Data pobytu: kwietniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Nemezis66
Zrecenzowano 26 września 2014 z urządzeń przenośnych

Byłem bardzo zaskoczony, że w takiej małej miejscowości jest w samym sercu czyli na rynku hotel Adler!
Hotel naprawdę godny odwiedzin, pokoje swietne, klimatyzacja latem przydatna i pani na recepcji lubiąca to co robi.
Restauracja trochę mało klimatyczna, ale pewnie nie było innego rozwiązania.
Jedzenie bardzo smaczne!

Data pobytu: październiku 2013, podróż służbowa
Dziękujemy, Sebastian L
Zrecenzowano 11 maja 2013

Zgadzam sie z Panem poniżej! Obsługa fatalna! chłopak niemiły i arogancki, bezczelny, czeka tylko i wyłącznie na napiwki! Jak również starsza pani która tam podaje.. szkoda, bo lokal naprawdę ładny, tyle że w nieładnej okolicy, widok z okna straszy, jedzenie przepyszne, bylem tam w marcu tego roku.

• Data pobytu: marcu 2013, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Grzegorz x

Byłeś(-aś) w Hotel Adler? Podziel się wrażeniami!

Hotel Adler — dodatkowe informacje

Adres: ul. Rynek 17 | Byczyna, Byczyna 46-220, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Opolskie > Byczyna
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 2 pensjonatów/zajazdów w Byczynie
Zakres cen: 106 zł–148 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Adler 3*
Liczba pokoi: 12

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?