“Pizza rodzinnie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizza House
Nr 8 wśród 15 Restauracje (Wołomin)

Bardzo smaczna,wyrobiona,wypieczona pizza. Lokal z małą ilością stolików,więc trzeba trochę szczęścia na wolne miejsca,stoliki,a potem poczekać już na swoje zamówienie-duża ilość zamówień na wynos.Ogólnie pizza smakuje wyśmienicie,polecam na rodzinne i towarzyskie pizzowanie :-))))

1  Dziękujemy, ls762

Zrecenzowano 24 marca 2019

Przychodzilam tam na makarony, były pyszne a carbonara to mistrzostwo świata, teraz została tylko pizza która nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencyjnych lokali a i usiąść nigdy nie ma gdzie. Obsługa średnio przyjemna, byle szybciej obsłużyć. Szkoda że właściciel zrezygnował z past :(

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Alicja M
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza. Fajne sałatki, choć od czasu otwarcia lokalu, to one najbardziej straciły na jakości. Smaczne pasty. Miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 24 października 2018

Totalna porażka. Byłem zachwycony gdy lokal się otwarł bo brakowało mi miejsca gdzie można zjeść dobry makaron ale to co tam dostaliśmy było po prostu okropne. I nie chodzi nawet o smak, kucharz nie tyle że nie potrafi gotować ale nawet nie wysilił się najwidoczniej aby przejść się do dobrej włoskiej knajpy i zobaczyć jak podawane są i przygotowywane makarony. Ogólnie wyglądało to i smakowało tak, jakby przygotowywano to w oparciu o przepisy Winiary i sos w słoiku łowicza. Tona jakiejś brei na przegotowanym makaronie. Do tego niezrozumiała dla mnie, konieczność podchodzenia do tego kasy żeby zamówić, niczym w Burger Kingu. Masakra. Pizzy nie jedliśmy więc się nie wypowiadam, być może to ona jest specjalnością. Makarony odradzamy. Lepiej skoczyć 200m dalej do Lidla i odgrzać gotowy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kawaipapierosy

Pizza House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wołomin, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pizza House? Podziel się wrażeniami!