“Sushi dobre na wszystko.”
MAGIC SUSHI HOUSE — recenzja

MAGIC SUSHI HOUSE
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Węgrów)

Mega wypas w Węgrowie. Dobrej jakości ryba oraz inne składniki. Zawsze świeże i dobre. Można jeść codziennie. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, konradw250

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam!
Bardzo dobre sushi, szybko i smacznie! Polecam również krewetki w tempurze!
Chętnie tam co jakiś czas wracamy

Dziękujemy, 478radeks
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Idealne miejsce dla ludzi lubiących zjeść posiłek w miłej atmosferze. Lokal sympatyczny-przyciąga klientów, zarówno młodych ludzi, jak i starszych. Obsługa na najwyższym poziomie, a sushi jest znakomite! Polecam to miejsce :)

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, jus_2aa
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy, konradw250
Zrecenzowano 29 maja 2019

Posiłek w tym miejscu to przysłowiowy raj dla podniebienia.Sushi jest po prostu obłędne.Panie pracujące tam przemiłe i znające się na tym ,co robią-profesjonaliski w każdym calu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, jolcia61

MAGIC SUSHI HOUSE — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w MAGIC SUSHI HOUSE? Podziel się wrażeniami!