“Dramatyczny koniec weekendu w SPA z przyjaciółkami”
Restauracja Impresja — recenzja

Restauracja Impresja
Nr 4 wśród 5 Restauracje (Warka)
Zrecenzowano 26 lipca 2020

Na koniec weekendu w SPA hotelowa restauracja okazała się gigantycznym rozczarowaniem. Począwszy od czasu oczekiwania - 1,5h, poprzez zaserwowanie złego piwa (bez poinformowania o braku zamawianego), a kończąc na złej kolejności serwowania: część z nas otrzymała danie główne przed przystawką, dodatkowo kawa deserowa została podana przed daniem głównym, mimo że dokładnie poprosiliśmy o kolejność wyserwowania. Nie wspomnę o upominaniu się o właściwe sztućce i bardzo przeciętnym tagiatele z 2 kurkami. Dodam, że poprzednie dwa doświadczenia z kuchnią były w porządku. Kuchnia zdecydowanie lepiej radzi sobie z daniami polskimi. Poziom dań bardzo nie wyrównany. Niestety pozostawiło to niesmak po bardzo udanym weekendzie- cześć hotelowa i SPA bez zarzutu. Bardzo pomocna recepcja.

Termin wizyty: lipiec 2020
1  Dziękujemy, 715karolinao

Restauracja Impresja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Impresja? Podziel się wrażeniami!