Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawie usytuowany hotel, w niecodziennych okolicznosciach przyrody. Ogromnym plusem jest stadnina, gdzie mozna jezdzic samemu konno lub wykupic jazde. Panie instruktorki bardzo profesjonalne i sympatyczne.Dodatkowo mozna wypozyczyc rowery i zrobic przejazdzke po okolicy. Istnieje rowniez mozliwosc zorganizowania splywu kajakowego, po wczesniejszej rezerwacji.
Pokoje nieduze, ale ladnie urzadzone, sam hotel nawiazuje w stylistyce do tematu koni, jednak w subtelny, nienachalny sposob. Obsluga bardzo mila, szczegolnie obsluga kelnerska.
Restauracja serwuje autorskie dania regionalne.Kilka dan godnych polecenia, ale kilka tez srednich, zaleznie od gustu.
Podsumowujac polecam.

Dziękujemy, FSKM
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel w fantastycznej okolicy. Stadnina koni za oknem robi piorunujące wrażenie. Obsługa sprawie działająca. Dobrze przygotowane sale konferencyjne. Ładna z lepszych przerw kawowych (brawo za ciasteczka w słoikach). Posiłki bardzo smaczne.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu wspaniały weekend. Sam hotel położony na dużym terenie oferuje gościom dużo atrakcji zarówno w środku jak i na zewnątrz.
Bardzo dobra kuchnia hotelowa oraz personel na piątkę z plusem. Z przyjemnością wrócimy

Dziękujemy, MagdaGodun
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Spędziłam tam cudowny czas z dziecmi 2+3 parę razy, pozniej sama z przyjaciółką i kolejny raz z koleżankami w czasie karnawału.Kuchnia cudowna!, personel pomocny, pokoje w sam raz, idealnie sprzątane.Skorzystałam z masażu ...reweacja!!! Spokój i wytchnienie...piękne konie...dla mnie cudo, cenię ciszę, relaks i dobrą kuchnię.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agnieszka F
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Byliśmy w niedziele skorzystać z jazdy konnej dla dzieci - za to duzy plus. Przy okazji chcieliśmy zjeść obiad i tutaj dajemy minus za restaurację - w niedzielę w porze obiadowej nie serwują dań z karty.

2  Dziękujemy, danniiell