Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel w fantastycznej okolicy. Stadnina koni za oknem robi piorunujące wrażenie. Obsługa sprawie działająca. Dobrze przygotowane sale konferencyjne. Ładna z lepszych przerw kawowych (brawo za ciasteczka w słoikach). Posiłki bardzo smaczne.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu wspaniały weekend. Sam hotel położony na dużym terenie oferuje gościom dużo atrakcji zarówno w środku jak i na zewnątrz.
Bardzo dobra kuchnia hotelowa oraz personel na piątkę z plusem. Z przyjemnością wrócimy

Dziękujemy, MagdaGodun
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Spędziłam tam cudowny czas z dziecmi 2+3 parę razy, pozniej sama z przyjaciółką i kolejny raz z koleżankami w czasie karnawału.Kuchnia cudowna!, personel pomocny, pokoje w sam raz, idealnie sprzątane.Skorzystałam z masażu ...reweacja!!! Spokój i wytchnienie...piękne konie...dla mnie cudo, cenię ciszę, relaks i dobrą kuchnię.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agnieszka F
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Byliśmy w niedziele skorzystać z jazdy konnej dla dzieci - za to duzy plus. Przy okazji chcieliśmy zjeść obiad i tutaj dajemy minus za restaurację - w niedzielę w porze obiadowej nie serwują dań z karty.

2  Dziękujemy, danniiell
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt 2dniowy, bardzo smaczne jedzenie, doskonała jakość obsługi mimo sporego obłożenia ze względu na zawody konne oraz komunie. Zabiegi spa wybitne. Warto też odwiedzić basen oraz strefę saun. Mega relaks.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Ul O