“Super domowo”
Restauracja Fum — recenzja

Restauracja Fum
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Warka)
Zrecenzowano 14 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Choć z wyglądu nie przypomina typowej restauracji to z wizyty każdy powinien być zadowolony. Dania smaczne i powiedziałbym - obfite. Przemiła i kompetentna obsługa. Jedyny minimalny minusik to smażone pierogi, które na pewno smażyły się w głębokim tłuszczu a nie na patelni. Desery rewelacja. Polecam lokal wszystkim podróżnikom.

Termin wizyty: czerwiec 2020
1  Dziękujemy, SzaryF19

Zrecenzowano 24 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa , ceny rozsądne , smacznie i dość dużo , czysto i przytulnie . polecam szczególnie z lokalnych produktów

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano 27 października 2019

Przemiła obsługa, rozsądne ceny i bardzo dobre jedzenie. Super miejsce na obiad w Warce. Dania oparte na lokalnych produktach. Warto!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, asiamaciag
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na trasie do Warki zatrzymaliśmy się tutaj na obiad, bardzo miłe zaskoczenie. Spore porcje, niskie ceny. Pokaźny wybór dań opartych na lokalnych jabłkach. Na przystawkę śledź w śmietanie, bardzo intensywny w smaku ale smaczny. Dania główne: de volaille nie wyglądał ale bardzo smakował, do tego świeża surówka, sałatka oraz pyszne ziemniaczki; drugie danie główne to pierogi ruskie, dla mnie mało ruskie (chyba że lokalna wariacja) ale bardzo smaczne. Na deser przepyszna świeża i nieprzesłodzona szarlotka. Jedyne o co mogę się przyczepić to lekki nadmiar soli w obydwu daniach głównych, ale nie na tyle dramatyczny żeby zabić przyjemność z jedzenia. A i zapicie sokiem z jabłek bardzo pomogło. Jak najbardziej polecam miejsce na trasie.

Dziękujemy, KasiaFlaming
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Co mi się podobało: koncept podawania dań lokalnych lub z wykorzystaniem lokalnych skladników, w tym wypadku jabłek; dobra zupa krem z białych warzyw, bardzo gęsta, z jabłkiem. Bardzo dobra, choć jak dla mnie zbyt cynamonowa. Kurczak z jabłkami i sosem miodowo-musztardowym bardzo dobry. Frytki przeciętne, surówki bardzo dobre. Miła obsługa.

Co mi się nie podobało: wystrój nie w moim guście. Ale o gustach się nie dyskutuje. Muszla i deska w toalecie męskiej i jej najbliższa okolica mokre. Brakowało kilku rzeczy, na przykład soku tłoczonego z jabłek oraz ziemniaków.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kubsi

Restauracja Fum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Fum? Podziel się wrażeniami!

© 2021 TripAdvisor LLC Wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the version of our website addressed to users in Poland. If you are a resident of another country or region, please select the appropriate version of Tripadvisor for your country or region in the drop-down menu.