Warka

“Przytulnie”

Kawiarnia Galeria Rynek
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Warka)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo bardzo przytulne cieszące oko wnętrze. Lubię usiąść, wypić kawę, zjeść ciastko, ale rzecz bardzo istotna to otoczenie, to na co patrzę i co mnie otacza. To miejsce spełnia oczekiwania.

Dziękujemy, Anita M

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Jesteśmyz Piaseczna i jeździmy motocyklem. Byliśmy w tej kawiarni dwa razy i za każdym razem piliśmy przepyszną kawę i jedliśmy bardzo dobre ciasto, upieczone przez Właścicielkę, oraz kupiliśmy bukiet tulipanów, uszytych z materiału. Zdobią mój pokój. Z zainteresowaniem oglądałam wystawione rękodzieło, które można kupić. Jest ogromna różnorodność: koronki, serwetki, obrusy, obrazy, torebki, czapki i wiele innych.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mirosława P
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Bardzo smacznie i w dobrych cenach.
Dobra kawa i pyszna szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną - 8 zł

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 5 lipca 2018

Skromnie wyglądające wejście, niewielka przestrzeń w środku i bardzo sympatyczne panie, które przyjmują zamówienia, a potem przynoszą je do stolika.
Wspaniała kawa, jeszcze lepsza szarlotka - a jedliśmy już w wielu miejscach Polski. No i te cudowne, domowe pierogi! Jesteśmy zauroczeni i będziemy polecać każdemu. Jeśli jesteś w Warce lub w pobliżu - wypij kawę w Galerii, skosztuj szarlotki, a jeśli jesteś głodny lub spragniony - też dostaniesz coś znakomitego.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, jacekgornicki
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza szarlotka z lodami ♥️ i ten przyjemny klimat miejsca. W środku bardzo sympatyczna wystawa rękodzieła.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, masyf

Kawiarnia Galeria Rynek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Galeria Rynek? Podziel się wrażeniami!