“Polecam! Pyszne jedzenie i fajny klimat.”
Karczma Gucza — recenzja

Karczma Gucza
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Tarczyn)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad ze znajomymi w najlepszym serbskim wydaniu. Zamówiliśmy przystawki, zupy, dania główne... wszystko pyszne i w przystępnych cenach. Pljeskavica GUCA (400g mięsa...) wyśmienita! Polecam zaplanować specjalne odwiedziny (i zarezerwować miejsce) a nie tylko czekać na sytuacje "przy okazji", WARTO!

Dziękujemy, alkozlowski

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam kilka razy w roku, jakość nieustannie jest na wysokim poziomie, jedzenie jest smaczne i sycące, klimat serbskiej wsi we wnętrzach. Obsługa zawsze miła, ceny przystępne.

Dziękujemy, EwelinaKrzem
Zrecenzowano 2 września 2019

Wspaniale miejsce - z klimatem, pysznym jedzeniem i skoncentrowana na kliencie obsluga. Pyszne bylo wszystko - lemoniada i wino, zupy (rybna i cieleca), drugie dania i wspaniale, aromatyczne surowki. Cena do jakosci wypada bardzo dobrze - warto zaplacic i warto wrocic. Ciesze sie, ze udalo nam sie znalezc taki skarb na trasie Warszawa-Krakow!
PS. Jeszcze raz podziekowania dla obslugi, ktora uwija sie mimo ogromnej liczby klientow i na dodatek przyjecia, ktore bylo obslugiwane rownolegle do innych gosci. Czas oczekiwania na dania byl bardzo OK biorac pod uwage liczbe gosci!

Dziękujemy, SylwiaK35
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pan Maklowicz i Pan Jakubiak wiedza co dobre i to dzieki nim tam wyladowalismy. Z ulicy knajpa niepozorna ale w srodku czary.... Jedzenie swietne i duuuuuuzo Przemila obsluga a i cena jest przyzwoita za taka gore jedzenia. NO i balkanska muzyka....Polecam

Dziękujemy, 253bo_enas
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przez przypadek wracając z meczu. Pyszne jedzenie, miła obsługa świetnie nas ugościli pomimo późnej pory. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, marcinbancin

Karczma Gucza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rembertów, Mazowieckie

Nadarzyn, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Gucza? Podziel się wrażeniami!