“Przepysznie! ”
Zajazd Świerczek — recenzja

Zajazd Świerczek
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Szydłowiec)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie zamówione dania były przepyszne! Bardzo Miła obsługa. Wszystko szybko podane. Takiego de volaille najlepszy jaki jadłam Polecam!

Dziękujemy, olivialucedarska

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tam na jedzenie kierując się dobrymi opiniami i to był strzał w dziesiątkę. Na jedzenie trzeba czekać ponad pół godziny, o czym zostaliśmy uprzedzeni na początku, ale warto było. Wszystko bardzo smaczne i przyjemnie podane, a samo miejsce pozwalające na złapanie chwili oddechu w podróży. Porcje wielkie, polecam brać połowę.

1  Dziękujemy, mjtm2018
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Smaczna domowa kuchnia i miła obsługa. Zajazd niepozorny, ale serwuje smaczne potrawy w rozsądnej cenie. Jedyny minus to długie oczekiwanie na potrawy .

Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi domowe, ozorek cielecy i kompocik przepyszne, ceny też bardzo korzystne :) miła atmosfera, bardzo polecam!!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, ZuuZ2
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawialismy pierogi z mięsem dla rodziców i pierogi z serem dla dzieci. Przepyszne!! Ceny przyzwoite. Kompocik z jabłkiem i porzeczka świeżo ugotowany smaczny. Polecamy

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, ElaF99

Zajazd Świerczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chlewiska, Mazowieckie

Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie
Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Świerczek? Podziel się wrażeniami!