Sierpc

“Polecam!”

Loft 7 Restauracja & Pizza
Nr 4 wśród 7 Restauracje (Sierpc)
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo dobra pizza, pyszne salatki, świetne burgery. Bywsm bardzo często ze znajomymi i w pełni polecam! Pozdrowienia dla miłej obsługi! :)

Dziękujemy, Justyna G

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Zamówiony Produkt był bez wyrazu, makaron okropny przegotowany nie dało się zjeść. Burger ok ale tez nie zachwyca.

Dziękujemy, Ewelina M
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

polecamy, zostałyśmy od razu obsłużone, dania podano nam po 10 minutach. Było bardzo smacznie i w dobrej cenie. Lokal wyglada bardzo ładnie i przytulnie.

Dziękujemy, Marianna M
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, duże porcje i zróżnicowane potrawy, ale niestety czas oczekiwania to minimum 30 min

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, emilka2001
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Sprawna obsługa. Bardzo apetycznie podany i smaczny dorsz i polędwiczki. Pyszna i mocna kawa. Polecam na weekendowy obiad i nie tylko.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Beata A

Loft 7 Restauracja & Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sierpc, Mazowieckie

Sierpc, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Loft 7 Restauracja & Pizza? Podziel się wrażeniami!