“Ładny lokal z bardzo dobrym jedzeniem ”
Alebosco — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Alebosco
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo mi się podoba. Dużo stolików, miejsca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a nawet na piętrze. Byliśmy w 3 osoby, każdy z nas zamówił przystawkę, danie główne i deser. Jedzenie bardzo dobre, ładnie podane, no może makaron nero z krewetkami trochę mało wyrazisty. Porcje nie są duże więc przystawki zdecydowanie wskazane. Na przykład łosoś, pycha. Byliśmy w momencie gdy większość stolików była zajęta i zarówno na samą obsługę jak i czas oczekiwania nie można narzekać. Wewnątrz lokalu jest dosyć głośno. Byliśmy w weekend w porze obiadowej więc sporo gości było ze swoimi pociechami i to na pewno miało znaczenie. Podsumowując, na pewno warto odwiedzić tę restaurację natomiast jak dla nas jest ona dosyć droga.

Dziękujemy, Borekt

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

No właśnie. Miejsce to nie wszystko.
Wpadłem tam na burgera w niedzielę. Ludzi sporo, pora obiadowa. Spoko.
Burger został podany po 40 minutach. Czerdziesci minut na usmażenie kotleta. Masakra.
Kelner zapytał czy smak zrekompensował oczekiwanie. No i niestety - nie.
Mieso przeciętnej jakosci i w dodatku słabo zmielone.
Nie wiem czy to wypadek czy reguła. Kelner natomiast rozbawił mnie pytaniem: „po czym pan poznał, ze mieso zle zmielone?”. Odpowiedziałem: „po tych kawałkach mięsa, które musiałem żuć”.
Kurtyna.

1  Dziękujemy, pyotrek
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy to: ładny wystrój, przytulnie, miła obsługa.
Minusy: słaba organizacja kuchni, długie oczekiwanie na dania, które i tak są podawane w chaotycznej kolejności. Deska serów wjeżdża na początku a dopiero po pół godziny pieczywo do niej. Większość dań jest podawanych już po wychłodzeniu np. pizza, grillowany ser halloumi itd. Uwaga: omijajcie wielkim łukiem danie pt. Rawiolo z kaczką! Niestety większość dań jest słaba, chociaż polecam smakowo sałatę z serem halloumi. Lokal i tak przetrwa bo nie tam konkurencji.

2  Dziękujemy, Jacek T
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Po pozytywnej rekomendacji postanowiliśmy odwiedzić ciekawe miejsce na mapie Podkowy Leśnej. Zaskoczył nas bardzo dobrze wyglądający i nowoczesny budynek. Wnętrze wykończoną z dbałością o każdy szczegół.
Z dużych plusów :
+ ciekawe i urocze miejsce (wewnątrz oraz na zewnątrz)
+ miła i szukająca rozwiązań obsługa (szybko znalazł się inny, bardziej dopasowany stolik dla rodziny z dzieckiem)
+ smaczne dania (szczególnie polecam ogon wołowy, tatar, makaron z krewetkami)
+ przystępne ceny
- długi czas oczekiwania na dania główne
- malutki parking (dosłownie na 4 samochody)

Rekomendujemy większą ilość obsługi podczas największego obłożenia.

Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, KUSNIER87
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Rezerwowany stolik czekał. Kelnerka podeszła szybko,zamówienie przyjęła ...i to wszystkie plusy. Na napoje /zimne/ czekaliśmy 10 min. Na przystawki /zimnie i ciepłe/ ok. 0,5 godz. Na resztę dań /mało skomplikowanych/ godzinę z kwadransem. Tyle.

Dziękujemy, Marek W

Alebosco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podkowa Leśna, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Alebosco? Podziel się wrażeniami!