“Perełka w kesie”
Suliko — recenzja

Suliko

Jak dla mnie super! Warto było zboczyc z autostrady. Pyszne jedzenie oraz wino serwowane jako gratis do posiłku na deser jak dla mnie, restauracja ma dużo uroku i zdecydowanie mogę ją polecić na obiad

Dziękujemy, Karolina P

Zrecenzowano 12 września 2019

Lokal położony w uroczej okolicy.
Obsługa kelnerska bardzo miła, sprawna i pomocna.
Jednak ten typ kuchni to wyjątkowo nie moja bajka-dość tłusto,niektóre dania zimne i niedoprawione.Plus za dania wegetariańskie, których nie brakuje w karcie.I za pyszne gruzińskie wino.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Maxipime
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Pięknie położona restauracja. Można jeść wewnątrz, można na tarasie wśród drzew. Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi przy gruzińskim winie. Jedzenie b.smaczne, dla jedzących tradycyjnie i dla wege.

Dziękujemy, Go438158
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Przepyszne miejsce! Doskonała, prawdziwie gruzińska kuchnia, ogromny wybór dań, plus za szeroki wachlarz opcji wegetariańskich. Porcje są bardzo duże, ceny przystępne, atmosfera jak w gruzińskim domu, a co najważniejsze - jedzenie zawsze smakuje znakomicie! Widać, ze to miejsce powstałe z głębokiej miłości do gruzińskiej kultury, co znajduje odzwierciedlenie w każdym serwowanym w Suliko daniu. Polecam z całego serca!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Resort675696
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Restauracja jest pięknie położona i serwuje całkiem przyzwoite jedzenie (jeśli akurat uda się dostać to, co się zamówiło i nie rozwali się przy gotowaniu i naszego dania nie dostanie stolik obok). Ale po kolei.

Gdy dotarliśmy tam w sobotę wszystkie stoliki na zewnątrz były zajęte. Do momentu złożenia zamówienia, wszystko było ok. Jako że na realizację zamówienia trochę się czeka, to obserwowaliśmy co się dzieje dookoła. Chaos - to jedyne słowo, które przychodzi mi do głowy. W zasadzie przy każdym z ośmiu (?) stolików na zewnątrz coś było nie tak. A to ktoś nie dostał zamówionego sosu, a to ktoś 30 min czekał na szklankę wody, ktoś coś domówił i nie dostał, ktoś oddawał kieliszek wina i wymieniał na inne, dwa dania wróciły do kuchni (złe zamówienie). Kelnerzy kompletnie nie ogarniali, ludzie prosili o to by móc zapłacić, albo zamówić i czekali, czekali, czekali. Generalnie atmosfera w związku z tym poirytowana (po stronie kelnerów) i nerwowa (po stronie gości).

Miałem nadzieję, że nasze zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie ale niestety nie... Chaczapuri z jajkiem i serem (bardzo smaczne i świeże) wjechało po około 20 min. oczekiwania. Do tego zamówiliśmy chinkali z serem i mięsem. Po 10 min od chaczapuri przyszły mięsne pierożki, z których 3 były przedziurwione (chinkali bez bulionu to porażka, jak pierogi bez nadzienia) co więcej mam silne podejrzenia, że były to te same chinkali, które stolik obok nas zwrócił (z tego co udało się podsłuchać to dostali inne niż zamawiali). Oprócz tego, że na 5 chinkali 3 były dziurawe to jeszcze jeden był z pieczarkami (to inna pozycja z menu). Po 10 kolejnych minutach, gdy jedzenie już się całkiem nieźle ułożyło w naszych brzuchach, wjechały pierożki z serem (bynajmniej zamawiane jako deser...). Gdy kelner pojawił się z nimi zwróciliśmy uwagę, że poprzednie chinkali były dziurawe i zwróciliśmy tego nieszczęsnego pieczarkowego informując, że w związku z pomyłką liczymy na jakąś reakcję kuchni/managera.

W sumie jedliśmy 40 minut w trzech turach (z przerwami po 10 minut między trzema daniami, które chcieliśmy dostać wszystkie razem). To niestety nie wszystko.

Po zakończonej konsumplcji, panowie kelnerzy unikali mojego spojrzenia przez 15 minut (mieli co robić, bo co chwila ktoś miał do nich o coś pretensje), więc podszedłem do nich kluturalnie prosząc czy mógłbym zapłacić (to ten typ knajpy, że żeby zapłacić trzeba się postarać...). Wraz z rachunkiem na malutkim talerzyku dostałem jednego pierożka z mięsem - dobre 20 min po skończeniu jedzenia... Była to chyba najgłupsza forma wybrnięcia z burdelu w kuchni jaki w życiu widziałem.

Zatem jedzenie jest ok, ale organizacja lokalu to kompletna porażka. Znudzeni, kompletnie amatorscy kelnerzy, burdel w kuchni (w sensie organizacyjnym) i ekstremalny slow food z podawaniem dań w partiach co 10 minut. Być może brzmię jak Janusz chcący wyłudzić rabat, ale naprawdę trzeba mocno mnie wkurzyć, żeby mi się chciało napisać tak długą recenzję. A pomysł, żeby błędne zamówienie wynagrodzić dodatkowym pierożkiem (nawet nie dodatkowym, a brakującym) pozostawiam ocenie czytelników niniejszej recenzji.

Dziękujemy, 519kubak

Suliko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie
Podkowa Leśna, Mazowieckie

Podkowa Leśna, Mazowieckie
Pruszków, Mazowieckie

Brwinów, Mazowieckie
Milanówek, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Suliko? Podziel się wrażeniami!