Płońsk

“Restauracja jak malina”
Malinowy Bzyk — recenzja

Malinowy Bzyk
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Płońsk)

Restauracja "Malinowy Bzyk" z zewnątrz może i nie prezentuje się zachęcająco (lokal istnieje od 2002 roku), ale to pozory ponieważ naprawdę warto tu zajrzeć z wielu powodów. Po pierwsze sam budynek jest drewniany i nie duży, ale za to wnętrze ciekawie zaprojektowane i urządzone. Można zjeść w środku albo na zewnątrz. Fajny widok ze środka głównej sali na lasek brzozowy z leżakami i ukrytą pergolą. Jedzenie bardzo dobre i ciekawie podane (polecam danie szefa kuchni - befsztyk z jagnięciny z plackami ziemniaczanymi, humusem, śmietaną i morelami oraz desery szarlotkę i sernik oczywiście polany ciepłymi malinami). Porcje są w sam raz, nie można się przejeść lub zostawić jak to jest w innych restauracjach. Restauracja jest bardzo dobrze zarządzana. Personel jest wyszkolony i bardzo sprawny, "nie chodzi na pusto". Widać dobrą rękę Pani Manager. Restauracja ma dobrego gospodarza - widać że właściciel inwestuje w jej rozbudowę, jest nawet stacja ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo można tu zakupić lokalne specjały, oczywiście również z malin (soki, nalewki). Lokal odwiedzają zarówno miejscowi, jak i goście z drogi. My przyjechaliśmy tu celowo i nie zawiedliśmy się. Polecam ten lokal.

1  Dziękujemy, drzewko

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zajezdzam zawsze wracajac z Warszawy, bardzo dobre jedzenie - nigdy na niczym sie nie zawiodlem, na deser polecam szarlotke z lodami pistacjowymi :)

Dziękujemy, 7Wookie7
Zrecenzowano 8 września 2019

Lata temu, kiedy nie było jeszcze A1, z Warszawy nad środkowe wybrzeże jeździło się 7 i był to dobry pretekst do odwiedzin MB. Zaglądałem tu dość często i ugruntowałem przekonanie, że Bzyk to jedno z najlepszych miejsc w kraju z tzw. kuchnią przydrożną. Niestety, lata minęły i coś się zmieniło. Wpadliśmy tam niedawno i cios w plecy. Wołowe ozorki, będące specjalnością lokalu, podano częściowo zimne, a smakowały jak pasztetowa. Szkoda.

1  Dziękujemy, WaldemarSobanski
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Lokal bardzo czysty, obsługa przemiła i bardzo pomocna. Czas oczekiwania no posiłek wcale nie taki długi bo ok 20 min. Jedzenie smaczne i przede wszystkim bardzo świeże - dobra zupa pomidorowa , polędwiczki czy placek węgierski . Ceny przystępne. Polecam

Dziękujemy, konsumentka a
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

No właśnie... smacznie, ale drogo. Może targetem jest tzw. "Warszawka" jadąca nad morze lub na Mazury?
Generalnie jestem zadowolony z jedzenia: wyśmienita karkówka i deser - malinowy bzyk. Obsługa i wystrój lokalu bez zastrzeżeń.
Jeden raz chyba wystarczy.

Dziękujemy, krzysztofsdb

Malinowy Bzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płońsk, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Malinowy Bzyk? Podziel się wrażeniami!