Płońsk

“Swietne jedzenie!”
Malinowy Bzyk — recenzja

Malinowy Bzyk
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Płońsk)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zajezdzam zawsze wracajac z Warszawy, bardzo dobre jedzenie - nigdy na niczym sie nie zawiodlem, na deser polecam szarlotke z lodami pistacjowymi :)

Dziękujemy, 7Wookie7

Zrecenzowano 8 września 2019

Lata temu, kiedy nie było jeszcze A1, z Warszawy nad środkowe wybrzeże jeździło się 7 i był to dobry pretekst do odwiedzin MB. Zaglądałem tu dość często i ugruntowałem przekonanie, że Bzyk to jedno z najlepszych miejsc w kraju z tzw. kuchnią przydrożną. Niestety, lata minęły i coś się zmieniło. Wpadliśmy tam niedawno i cios w plecy. Wołowe ozorki, będące specjalnością lokalu, podano częściowo zimne, a smakowały jak pasztetowa. Szkoda.

1  Dziękujemy, WaldemarSobanski
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Lokal bardzo czysty, obsługa przemiła i bardzo pomocna. Czas oczekiwania no posiłek wcale nie taki długi bo ok 20 min. Jedzenie smaczne i przede wszystkim bardzo świeże - dobra zupa pomidorowa , polędwiczki czy placek węgierski . Ceny przystępne. Polecam

Dziękujemy, konsumentka a
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

No właśnie... smacznie, ale drogo. Może targetem jest tzw. "Warszawka" jadąca nad morze lub na Mazury?
Generalnie jestem zadowolony z jedzenia: wyśmienita karkówka i deser - malinowy bzyk. Obsługa i wystrój lokalu bez zastrzeżeń.
Jeden raz chyba wystarczy.

Dziękujemy, krzysztofsdb
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Jedzenie b.dobre, chociaż ceny dań głównych wysokie.Proszę jednak sprawdzać rachunki. Płaciłam w pośpiechu i już w domu zauważyłam, że znalazły się tam 2 dodatkowe pozycje za 25 zł.Wychodzi na to..że 2 osoby wypiły 1 herbatę i 3 kawy ( w rzeczywistości była 1 herbata i 1 kawa). Szkoda, że wszystko i wszystkich trzeba zawsze sprawdzać..bo jest to męczące.

Dziękujemy, MonikaWojcik

Malinowy Bzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płońsk, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Malinowy Bzyk? Podziel się wrażeniami!