“Smaczne jedzonko”

Restauracja Słoneczna Miska
Nr 12 wśród 14 Restauracje (Płońsk)

Do restauracji trafiliśmy przypadkowo w drodze z Płocka bo zrobiliśmy się głodni.Jedzonko było przepyszne- sznycel wiedeński z jajkiem sadzonym,pieczonymi ziemniaczkami i surówka z czerwonej kapusty.Jwdzenie podano bardzo szybko,i czuć było że jest robione na świeżo A nie np.podgrzewane.Kawa latte i herbata równiez bardzo smaczne.Ceny przystępne.Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.Napewno kiedy będzie okazja z przyjemnością tam wrócimy.

1  Dziękujemy, AnnaM9797

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zamówiliśmy posiłki:
rosół i "mielona cielęcina" i kawałkiem żebra - bardzo niesmaczne
babeczki i kawa - uznajemy za zjadliwe

Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Polecam tą restauracje obsługa bardzo miła i sympatyczna jedzenie bardzo dobre, duże porcje. Za nim tą restauracje obrazicie zapraszam do Płocka gdzie była Magdalena Gessler.

Dziękujemy, Anonim12-1
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie średnie, niedoprawione i niesmaczne, a do tego nieciekawie podane. Sprawia wrażenie odgrzewanego wiele razy. Nieświezość niektórych dań zamaskowana dużą ilością wonnnych przypraw. Brudne obrusy, wszędobylskie muchy, kelnerka której wyrażnie się nie chce, drapie się po nogach podczas przyjmowania zamówienia i nawet nie jest zorientowana z jakich składników są przygotowywane. Na + można zapisać spore porcje.

1  Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Jedzenie i obsługa super. Za obiad dwu dniowy i napoje wyszło około 100 zł.Po rewolucji Magdy Gessler warto tu zjeść. Placki z cukinii z musem z batatów cudowne i boska lemoniada

Dziękujemy, Magdalena P

Restauracja Słoneczna Miska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płońsk, Mazowieckie
Płońsk, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Słoneczna Miska? Podziel się wrażeniami!