Płońsk

“Przejazdem ...”
Zielony Zakątek — recenzja

Zielony Zakątek
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Płońsk)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kto nie był niech żałuje... postanowiliśmy zjeść obiad w drodze do Wawy - poszukałem i znalazłem Zielony Zakątek !
Trzeba zjechać z siódemki ale warto - klimatyczny zakątek z miła obsługa i wspaniała kuchnia - takiej kaczki chyba nigdy nie jadłem , tak samo zupa rybna i na koniec beza !!!!
Najwyższe wyrazy uznania dla kucharza i właścicieli
Będę tu wracał zawsze przejeżdżając ta trasa

Dziękujemy, koziorozec

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przejeżdżając po raz kolejny przez Płońsk postanowiliśmy poświęcić nieco więcej czasu i zjeść gdzie indziej niż w jednym z fast food-ów. Udało nam się :) Zielony zakątek jest niewielką, ale wartą odwiedzenia knajpką. Karta całkiem bogata, czas oczekiwania na podanie krótki a jedzenie smaczne :) Polecamy :)

Dziękujemy, Konrad075
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła i troskliwa obsługa. Dania podane z finezją, więc zaczynamy jeść już oczami. A smak...musicie sami się przekonać My na pewno wrócimy

Dziękujemy, 709agataj
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czysto, miło, pysznie i w dobrej cenie!!!!
Kuchnia mega pyszna!!!
Polecamy!!!!!
Ciekawe menu, każdy znajdzie coś dla siebie!!

Dziękujemy, Igor D
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zajechalismy po drodze z Gdańska do Warszawy. Super jedzenie. Chłodnik z malosolnych rewelka. Poledwiczki wieprzowe bardzo dobre. Słodycze pyszne. Beza najlepsza! Polecamy

Dziękujemy, wojciechz339

Zielony Zakątek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płońsk, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zielony Zakątek? Podziel się wrażeniami!