“Bez rewelacji, na szybki obiad OK”
Restauracja Modlinska — recenzja

Restauracja Modlinska
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja zlokalizowana w piwnicy budynku, wizualnie bardzo zadbana.
Dobre miejsce na szybki obiad. Potrawy poprawne w smaku, bez szału.

Dziękujemy, Tomasz J

Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy jedyni.usiedlismy na powietrzu gdzie za naszymi plecami są 2duze przyciski dzwonkow z namipsembwezwij obsługę??? Niestety nie działające, więc po 15 min musiałem pofatygować się do lokalu w przyziemiu ,gdzie nie stwierdziłem nikogo, dopiero po dłuższej chwili zauważyłem Panią kelnerka w kuchni .Dalej potoczyło się sprawnie ,niestety pomimo informacji przy wejsciu o daniu dnia , dania nie było??? Zamówione posiłki raczej świeże, ładnie podane,nieco odbiegające mięso od zamówionego ale szczęśliwie smaczne. Za to ceny adekwatne do jakości posiłków - na plus. Następnym razem niestety będę szukał restauracji w innym miejscu.

Dziękujemy, Jarosław J
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje po przylocie do Polski i byliśmy bardzo głodni. Porcje były duże, jedzenie bardzo smaczne, ceny niskie. Polecamy :)

Dziękujemy, sarasA86SX
Zrecenzowano 10 marca 2019

Bardzo dobre jedzenie, za stosunkowo niską cenę. Przeważają potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, choć są również dania z europy południowej. Porcje ogromne, także niejadkom proponuję zamówić pół porcji ;)

Dziękujemy, Hanna B
Zrecenzowano 9 marca 2019

Przypadkiem zajrzeliśmy do tej restauracji. Zamówiliśmy z chłopakiem danie dnia - była to zupa pomidorowa oraz kotlet schabowy (karkówka) z frytkami i surówką. Nie czekaliśmy długo. Po pierwsze zaskoczyły nas ceny. Do tego porcje ogromne i mimo, że byliśmy naprawdę głodni, to niestety nie daliśmy rady zjeść do końca. Wszystko smacznie i domowo. Polecamy :)

Dziękujemy, KZiolko

Restauracja Modlinska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Modlinska? Podziel się wrażeniami!