Nowy Dwór Mazowiecki
Zrecenzowano: 9 listopada 2018

Hotel przyjemny z bardzo miłą obsługą, Pokoje w dobrym standardzie, szczególnie łazienki , blisko do lotniska Modlin, jak i do lokalnego sklepu. Staff w recepcji bardzo przyjazny i pomocny . Śniadania odbiegają od tych za granicą jak w Turcji czy Grecji ale na przyzwoitym poziomie,Ogólnie miły pobyt. Dziękuję

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, iChristopher83
Zrecenzowano: 22 maja 2018

Hotel położony przy ruchliwej trasie, co jest uciążliwe przy otwartym oknie, ale to akurat kwestia decyzji gościa czy decyduje się na taką lokalizację. Bardzo ładny pokój, czystość bez zarzutu, w łazience suszarka, ręczniki i kosmetyki.Bezpłatne WiFi, przy recepcji do dyspozycji gości barek z zestawem do parzenia kawy, herbaty oraz przekąskami. Bufet śniadaniowy na zimno urozmaicony, z dań ciepłych do wyboru jajecznica lub parówki. Obsługa bardzo miła. Jedyny i dla mnie ważny minus to słabe wygłuszenie pokoi - słychać każde słowo zza ściany.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano: 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Trzeba na stronie przeczytać jak wjechać. Na szczęście to zrobiłem przed przyjazdem i trafiłem bez problemu. Hotel nie duży ale pozytywnie zaskoczył. Bardzo miła obsługa. Przy recepcji bezpłatna kawa herbata ciasteczka. Pokoje czyste, okna dobrze wygłuszają dźwięk aut - hotel przy ruchliwej drodze. Mega fajne materace w łóżkach. Po raz pierwszy od dawna obudziłem się bez bólu w plecach. Śniadanie fajne. Różnorodne.
Na minus brak restauracji ale można zamówić lunchboxy.
Jak będzie okazja to wrócę.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 5458maciejf
Zrecenzowano: 11 grudnia 2017

Skorzystałam z noclegu w Hotelu Sokołowska przed wylotem z lotniska Modlin. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Pani recepcjonistka kompetentna i bardzo miła. Bez problemu zamówiła dla mnie taxi na lotnisko. Pokój luksusowo wyposażony, łóżko wygodne, łazienka czysta i komfortowa, duże lustro, suszarka do włosów. Śniadanie smaczne, duży wybór dodatków. Aż żal było opuszczać ten hotel.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, ikrolak
Zrecenzowano: 7 maja 2017

W hotelu wynajęliśmy pokoje dla gości bawiących się na naszym weselu. Wszyscy goście bardzo zachwalali komfort pokojów, w których znajdują się czyste i zadbane łazienki. Dużo pochwał usłyszeliśmy również odnośnie obfitego, bardzo zróżnicowanego i smacznego śniadania.
Na dokładkę kontakt oraz obsługa właścicielki hotelu i jej pracowników na najwyższym poziomie. Bardzo wyrozumiałe i elastyczne podejście do klienta.
Bardzo polecamy! M&R Białek

Termin pobytu: kwiecień 2017