Nowy Dwór Mazowiecki
Zrecenzowano: 22 maja 2018

Hotel położony przy ruchliwej trasie, co jest uciążliwe przy otwartym oknie, ale to akurat kwestia decyzji gościa czy decyduje się na taką lokalizację. Bardzo ładny pokój, czystość bez zarzutu, w łazience suszarka, ręczniki i kosmetyki.Bezpłatne WiFi, przy recepcji do dyspozycji gości barek z zestawem do parzenia kawy, herbaty oraz przekąskami. Bufet śniadaniowy na zimno urozmaicony, z dań ciepłych do wyboru jajecznica lub parówki. Obsługa bardzo miła. Jedyny i dla mnie ważny minus to słabe wygłuszenie pokoi - słychać każde słowo zza ściany.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano: 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Trzeba na stronie przeczytać jak wjechać. Na szczęście to zrobiłem przed przyjazdem i trafiłem bez problemu. Hotel nie duży ale pozytywnie zaskoczył. Bardzo miła obsługa. Przy recepcji bezpłatna kawa herbata ciasteczka. Pokoje czyste, okna dobrze wygłuszają dźwięk aut - hotel przy ruchliwej drodze. Mega fajne materace w łóżkach. Po raz pierwszy od dawna obudziłem się bez bólu w plecach. Śniadanie fajne. Różnorodne.
Na minus brak restauracji ale można zamówić lunchboxy.
Jak będzie okazja to wrócę.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 5458maciejf
Zrecenzowano: 11 grudnia 2017

Skorzystałam z noclegu w Hotelu Sokołowska przed wylotem z lotniska Modlin. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Pani recepcjonistka kompetentna i bardzo miła. Bez problemu zamówiła dla mnie taxi na lotnisko. Pokój luksusowo wyposażony, łóżko wygodne, łazienka czysta i komfortowa, duże lustro, suszarka do włosów. Śniadanie smaczne, duży wybór dodatków. Aż żal było opuszczać ten hotel.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, ikrolak
Zrecenzowano: 7 maja 2017

W hotelu wynajęliśmy pokoje dla gości bawiących się na naszym weselu. Wszyscy goście bardzo zachwalali komfort pokojów, w których znajdują się czyste i zadbane łazienki. Dużo pochwał usłyszeliśmy również odnośnie obfitego, bardzo zróżnicowanego i smacznego śniadania.
Na dokładkę kontakt oraz obsługa właścicielki hotelu i jej pracowników na najwyższym poziomie. Bardzo wyrozumiałe i elastyczne podejście do klienta.
Bardzo polecamy! M&R Białek

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Soundswierd
Zrecenzowano: 30 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Mały hotel położony blisko lotniska. Pokój jednoosobowy mały z dużą łazienką dość przyjemny. Bardzo miła obsługa...przyjechalem do hotelu przed 22 recepcjonistka bardzo szybko zamówiła mi pizzę z dowozem. Uratowała mnie przed śmiercią głową . Hotel opuszczałem o 4.30 więc dostałem śniadanie na wynos. Pokój czysty dobre wifi. Można bez obaw się tu zatrzymać w oczekiwaniu na swój samolot z Modlina. Polecam.

Termin pobytu: marzec 2017
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, jaros_awj888
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beata S, Właściciel, Hotel SokołowskaOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2017

Szanowny Panie,

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że hotel sprostał Pana oczekiwaniom.