“Rodzinny obiad”

Restauracja Borodino
Kuchnie: Polska, Rosyjska, Współczesna, Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Ogródek
Opis: Wyjątkowa Restauracja Borodino jest pierwszą odsłoną Hotelu Modlin Conference & Spa w Nowym Dworze Mazowieckim z wyśmienitą kuchnią, która zaspokoi każde, nawet najbardziej wyrafinowane kulinarne oczekiwania. Idealne miejsce zarówno na szybki lunch, uroczystą kolację, spotkanie biznesowe, jak również uroczystości rodzinne. Klasyczny, nastrojowy charakter wnętrz, zabytkowe, podziemne korytarze z Piwnicami Napoleońskimi przekształcone w winiarnię, słoneczne tarasy w otoczeniu wody i pięknych roślin, widoki, które można także podziwiać z wnętrza restauracji,dostarczą naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Wszystkie te elementy wraz z dogodnym dojazdem, idealną lokalizacją niedaleko Lotniska Modlin, obszernymi parkingami dla gości oraz profesjonalną obsługą, a przede wszystkim wspaniałą kuchnią sprawiają, że jest to unikatowe miejsce w skali kraju.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowaliśmy miejsca na rodzinny obiad. Miła obsługa, lokal jasny i czysty. Kaczka w sosie z wiśni, czekoladowy suflet i lemoniada grejpfrutowa bardzo dobre. Polecam.

Dziękujemy, JMK0311

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Popołudniowa kawa i ciasto - na prawdę bez szału.
Wizualnie przyciąga, ale kulinarnie słabo.
Szarlotka - słaba, beza - słaba

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koncepcja i opowieść dlaczego hotel i restauracja zwą się Borodino przednia .Dalej niestety było gorzej .Przylecieliśmy do Modlina późnym popołudniem i po odebraniu samochodu z parkingu zdecydowaliśmy się zjeść w pobliżu .Hotel i restauracja wyglądały zachęcająco ,niestety jedzenie okazało się przeciętne .Fajnie podane przeciętne burgery ,bardzo przeciętny żurek i sałatka .Nieprzeciętny pomysł i bardzo przeciętny smak .Mam świadomość nadużywania słowa przeciętny bo oczekiwałem więcej .

Dziękujemy, grzegorzpyt1962
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Udaliśmy się do tej restauracji skuszeni fajnymi zdjęciami i dobrymi recenzjami. W tych recenzjach przewinęło się kilka które wspominało o przesolonych daniach, ale to zignorowałem. Zamówiliśmy steki argentyńskie. Potrawa była totalnie przesolona, po prostu dostaliśmy kawałek mięsa którego smaku nie dane nam było skosztować, bo sterta soli i pieprzu całkowicie to uniemożliwiła! Kucharz powinien mieć sól zamykaną na klucz i wydawaną na żądanie przez właściciela! Za tą cenę oczekiwałbym więcej niż stek posypany 0,5kg soli ja się pytam po co peklujecie tyle tej soli i pieprzu, co to ma dać poza tym że zabija smak potrawy? NIE POLECAMY, omijajcie z daleka!

We went to this restaurant being attracted by some positive reviews. Take care that the steak which we received (argentinian steak), was so filled with salt that we could not eat it - the salt crystals were crushing withing our teeth! Terrible experience, we do not recommend this restaurant.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 493maciejm
Zrecenzowano 17 lutego 2019

W ubiegły czwartek miałam okazję ponownie gościć w restauracji Borodino była to kolacja Walentynkowa. Restauracja ponownie oczarowała nas wykwintnymi i smacznymi daniami oraz przemiłą i kompetentną obsługą. Na szczególne polecenie zasługuje łosoś grilowany ze szpinakiem i soczewicą oraz sałatka z krewetek do tego dostaliśmy w prezencie od restauracji po kieliszku pysznego wytrawnego wina. Gorąco polecam wszystkim to miejsce !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, olaimarcin

Restauracja Borodino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Borodino? Podziel się wrażeniami!