“Rodzinny obiad”

Restauracja Borodino
Kuchnie: Polska, Rosyjska, Współczesna, Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Ogródek
Opis: Wyjątkowa Restauracja Borodino jest pierwszą odsłoną Hotelu Modlin Conference & Spa w Nowym Dworze Mazowieckim z wyśmienitą kuchnią, która zaspokoi każde, nawet najbardziej wyrafinowane kulinarne oczekiwania. Idealne miejsce zarówno na szybki lunch, uroczystą kolację, spotkanie biznesowe, jak również uroczystości rodzinne. Klasyczny, nastrojowy charakter wnętrz, zabytkowe, podziemne korytarze z Piwnicami Napoleońskimi przekształcone w winiarnię, słoneczne tarasy w otoczeniu wody i pięknych roślin, widoki, które można także podziwiać z wnętrza restauracji,dostarczą naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Wszystkie te elementy wraz z dogodnym dojazdem, idealną lokalizacją niedaleko Lotniska Modlin, obszernymi parkingami dla gości oraz profesjonalną obsługą, a przede wszystkim wspaniałą kuchnią sprawiają, że jest to unikatowe miejsce w skali kraju.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowaliśmy miejsca na rodzinny obiad. Miła obsługa, lokal jasny i czysty. Kaczka w sosie z wiśni, czekoladowy suflet i lemoniada grejpfrutowa bardzo dobre. Polecam.

1  Dziękujemy, JMK0311

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Popołudniowa kawa i ciasto - na prawdę bez szału.
Wizualnie przyciąga, ale kulinarnie słabo.
Szarlotka - słaba, beza - słaba

1  Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koncepcja i opowieść dlaczego hotel i restauracja zwą się Borodino przednia .Dalej niestety było gorzej .Przylecieliśmy do Modlina późnym popołudniem i po odebraniu samochodu z parkingu zdecydowaliśmy się zjeść w pobliżu .Hotel i restauracja wyglądały zachęcająco ,niestety jedzenie okazało się przeciętne .Fajnie podane przeciętne burgery ,bardzo przeciętny żurek i sałatka .Nieprzeciętny pomysł i bardzo przeciętny smak .Mam świadomość nadużywania słowa przeciętny bo oczekiwałem więcej .

2  Dziękujemy, grzegorzpyt1962
Zrecenzowano 17 lutego 2019

W ubiegły czwartek miałam okazję ponownie gościć w restauracji Borodino była to kolacja Walentynkowa. Restauracja ponownie oczarowała nas wykwintnymi i smacznymi daniami oraz przemiłą i kompetentną obsługą. Na szczególne polecenie zasługuje łosoś grilowany ze szpinakiem i soczewicą oraz sałatka z krewetek do tego dostaliśmy w prezencie od restauracji po kieliszku pysznego wytrawnego wina. Gorąco polecam wszystkim to miejsce !

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, olaimarcin
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo elegancki z bardzo smacznymi posiłkami (gorąco polecam ja kaczkę na karmelizowanych jabłkach ,stek z polędwicy ,żurek )
Ceny odpowiadają jakości spożywanych posiłków

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Katarzynkas135

Restauracja Borodino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Borodino? Podziel się wrażeniami!