“Nie da się wyjść głodnym.”
Halo Halo Tu Kuchnia — recenzja

Halo Halo Tu Kuchnia

Posiłki bardzo obfite i jednocześnie smaczne, atmosfera miła, spokojnie i cicha muzyczka w tle. Idealne miejsce żeby posiedzieć, porozmawiać i oczywiście zjeść coś dobrego.

Dziękujemy, bedi2

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

PASJA - to jest to czego potrzeba w dobrej kuchni. Świetne miejsce na spotkanie rodzinne.
Szczerze polecam.

Dziękujemy, podrozniczka082019
Zrecenzowano 11 marca 2019

Chyba najlepsze miejsce na rodzinny obiad, jak i posiedzenia ze znajomymi przy dobrym piwie, chyba najlepsze jakie piłem. Kuchnia jest tak pyszna że wszystko samo znika z talerza! Polecam, będę tutaj wracał :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maJsterR
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam zupełnie przez przypadek :) który okazał się świetnym miejscem na szybki obiad rodzinny :) ludzie pracujący tam robią to z pasja :) znają się na rzeczy :)
Plus za różnorodność w karcie menu, dla każdego coś dobrego :) kolejny za domowy makaron !!! Oraz inne wyroby tj pierogi :) polecam :) fajne miejsce, warte uwagi :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mamamai1

Halo Halo Tu Kuchnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Halo Halo Tu Kuchnia? Podziel się wrażeniami!