Nowy Dwór Mazowiecki

“Obiad po pływaniu w słoneczny dzień.”
Modelina — recenzja

Modelina
Zrecenzowano 1 września 2019

Zacznę od minusów. Byliśmy w niedzielne popołudnie dwiema rodzinami: długi czas oczekiwania na uprzątniecie brudnych naczyń po wcześniejszych gościach. Potem równie długo czekaliśmy na przyniesienie karty. Następnie, długo oczekiwaliśmy na napoje. Choć dzień był upalny, to pani powiedziała, że skończył się lód :(. Połowy dań z karty, nie było dostepnych: kaczka, łosoś czy kurczak.
Czas na plusy: to co udało nam się zamówić, było bardzo dobre, Burger, sałatka z kozim serem i kluseczki z serem oraz nuggetsy, tutaj uwaga, nie ma ich w karcie, więc pytajcie, dzieci chwaliły.

Dziękujemy, propu

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z pysznym jedzeniem w optymalnych cenach. Przystawka+2 dania główne +napoje - rachunek około 80zł.

Wszystkie zamówione przez nas dania były bardzo smaczne i w przystępnych cenach. Obsługa bardzo miła, siedzieliśmy na zewnątrz ale wystrój w środku bardzo ładny.
Polecamy dla zwiedzających Twierdzę Modlin i wszystkim którzy będą w okolicy.

Dziękujemy, joannaw493
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Miałam okazję zjeść lunch dnia. Dwudaniowe jedzenie za 15 zł. Pyszne, świeże i po domowemu. Polecam!

Dziękujemy, karolinaa609
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa restauracja, ładne wnętrze oraz bardzo miła obsługa. Jedzenie z podane z klasa i na wysokim poziomie. Zarówno dane główne jak i deser wyśmienite. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce, żałuje, ze mam tak daleko ale przynajmniej raz udało się przejazdem. Polecam!

Dziękujemy, Aleksander_Cho
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem, jedzenie podane nowocześnie, świeże składniki, ogólnie. bardzo smaczne. Obsługa szybka i profesjonalna, a przy tym mila. Spontaniczna decyzja, żeby tutaj zajrzeć po zwiedzaniu twierdzy, była bardzo dobra.

Dziękujemy, wrzasqn

Modelina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Modelina? Podziel się wrażeniami!