“Polecam:) miłe zaskoczenie”
Modelina — recenzja

Modelina
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z pysznym jedzeniem w optymalnych cenach. Przystawka+2 dania główne +napoje - rachunek około 80zł.

Wszystkie zamówione przez nas dania były bardzo smaczne i w przystępnych cenach. Obsługa bardzo miła, siedzieliśmy na zewnątrz ale wystrój w środku bardzo ładny.
Polecamy dla zwiedzających Twierdzę Modlin i wszystkim którzy będą w okolicy.

Dziękujemy, joannaw493

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Miałam okazję zjeść lunch dnia. Dwudaniowe jedzenie za 15 zł. Pyszne, świeże i po domowemu. Polecam!

Dziękujemy, karolinaa609
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa restauracja, ładne wnętrze oraz bardzo miła obsługa. Jedzenie z podane z klasa i na wysokim poziomie. Zarówno dane główne jak i deser wyśmienite. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce, żałuje, ze mam tak daleko ale przynajmniej raz udało się przejazdem. Polecam!

Dziękujemy, Aleksander_Cho
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem, jedzenie podane nowocześnie, świeże składniki, ogólnie. bardzo smaczne. Obsługa szybka i profesjonalna, a przy tym mila. Spontaniczna decyzja, żeby tutaj zajrzeć po zwiedzaniu twierdzy, była bardzo dobra.

Dziękujemy, wrzasqn
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Lokal z klimatem, stworzony z pomysłem. Najlepszy wybór jeśli chodzi o obiad po zwiedzaniu Twierdzy Modlin. Tani lunch. Bardzo dobre jedzenie, świeżo, smacznie. Tradycyjne dania w nowej odsłonie, jak i trochę kuchni "nie polskiej". Ceny przystępne, bardzo miła i sprawna obsługa. Bardzo dobra beza! Polecam.

Dziękujemy, Agnieszka G

Modelina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Modelina? Podziel się wrażeniami!